Logo Toni Monterde

Sports Timing

Definitive Ranking

2H RESISTENCIA BTT COLL DE NARGO

Cls Num Concursant Pilot 1 Pilot 2 Pilot 3 Voltes Temps Diferencia M. Volta
Masculi
1 43 CONTROLPACK YUPIH Sole Vall, Arnau Masana Sole, Albert 24 2h02:38.306 5:03.047 Diploma
2 35 RR BIKERS Jimenez Nualart, Joan Caballero Julian, Alex 24 2h06:26.319 +3:48.013 5:03.257 Diploma
3 29 MIG SEGRE BIKE CLUB Balague Puig, Albert Pujol Balach, Jordi 24 2h07:26.328 +4:48.022 5:05.337 Diploma
4 17 MIGSEGRE 3.0 Vidal, Sergi Cabrera, Albert 23 2h02:50.219 +1 Volta 5:18.694 Diploma
5 40 PALO PRO-TEAM Rosell Cardona , Joan Carles Vilanova Marsa, Marc 23 2h04:40.733 +1 Volta 5:18.248 Diploma
6 13 UNICA CYCLING TEAM Carrasco Carrero, Victor Subirats Calzadilla, Albert 23 2h06:46.044 +1 Volta 5:10.264 Diploma
7 27 A MI BOLA Cases Farre, Ivan Balague Solsona, Xavier 23 2h06:50.255 +1 Volta 5:30.999 Diploma
8 19 GRUPETA  JONOENTRENO Vicente, Xavi Grau, Jordi 23 2h07:29.904 +1 Volta 5:26.171 Diploma
9 10 LINA TEAM Turruella, Joan Ramon Julia Bonmati, Arnau 22 2h06:17.183 +2 Voltes 5:37.015 Diploma
10 20 XPIRIENCE Veloso, Julio Garcia Garcia , Toni 22 2h06:45.085 +2 Voltes 5:40.554 Diploma
11 18 TEAM PONTS Canal, Josep Sorribes Arauz, Ronaldl 22 2h06:58.401 +2 Voltes 5:43.774 Diploma
12 25 TRACKBIKE-BICI 3.0 Gabernet Llorens, Ramon Gili Noguera, Joan Amadeu 22 2h07:09.682 +2 Voltes 5:51.582 Diploma
13 41 GARDEN TEAM Torrent Barbero, Marc Gandara Madrazo, Arturo 22 2h07:22.679 +2 Voltes 5:08.164 Diploma
14 12 ONDEBIKES Caetano, Dani Balart, Edu 22 2h07:28.975 +2 Voltes 5:47.266 Diploma
15 33 SANS-SANCHEZ Sanchez Botella, Adria Sans Soria, Marc 21 2h02:54.054 +3 Voltes 5:40.551 Diploma
16 52 TEAM GUITART 1 Cornella Guitart, Pere Cornella Guitart, Xavier 21 2h03:08.993 +3 Voltes 5:36.368 Diploma
17 46 MURITO TEAM Anguita Jimenez, Jofre Camacho Garcia, Carlos 21 2h03:13.322 +3 Voltes 5:38.207 Diploma
18 7 TAHUSSa TEAM Roch Betriu, Oriol Roch Betriu, Josep 21 2h03:59.110 +3 Voltes 5:39.626 Diploma
19 37 OLIANA TEAM Lluch Sala , Anselm Muntada Melet, Joan 21 2h04:39.074 +3 Voltes 5:50.947 Diploma
20 30 SPAIBIKE Capdevila Perez, Edgar Capdevila Ros, Josep 21 2h05:36.572 +3 Voltes 5:49.288 Diploma
21 49 WP ERIC AUGE RACING TEAM Betriu, Jaume De Gavardo, Matteo 21 2h05:51.831 +3 Voltes 5:38.742 Diploma
22 4 BTT ARAMUNT Lluen Lorente, Jodi Aubet Finestres, Albert 21 2h06:11.261 +3 Voltes 5:50.408 Diploma
23 21 MARC'S TEAM Regada Cinca, Marc Boix Escolies, Marc 21 2h06:52.032 +3 Voltes 6:02.627 Diploma
24 24 SALAVEDRA-ALMIRALL Salavedra , Gerard Almirall, Jordi 21 2h07:30.485 +3 Voltes 5:59.485 Diploma
25 51 PIRINEU BTT Gili Martinez, Nil Uroz Marginet, Sebastia 21 2h08:22.335 +3 Voltes 5:44.815 Diploma
26 48 SPRINT CLUB ANDORRA 1 Perez Font, Emili Delgado Chaubell, Joan 20 2h04:12.490 +4 Voltes 6:09.934 Diploma
27 22 ELS SOLTERS BENPARITS Vilanova Caminal , Bernat Ruiz Huete, Sergi 20 2h06:01.084 +4 Voltes 5:40.871 Diploma
28 47 ESCOLA PURITO 2 Delgado Gonzalez, Marc Cancelos Remon, Eric 20 2h08:11.344 +4 Voltes 6:08.252 Diploma
29 38 TEAM BIKE 2021 Espluga Pizarro, Joan Carles Arajol Alet, Albert 19 2h02:38.569 +5 Voltes 6:24.847 Diploma
30 39 ELS TURAI Serra Sole, Eduard Aubet Finestres, Alexandre 19 2h02:40.005 +5 Voltes 6:06.397 Diploma
31 23 ELS CICATRIUS Leiva , Dimes Casanoves , Lluis 19 2h03:44.998 +5 Voltes 6:23.309 Diploma
32 26 PIRINEU TEAM Jordana Puigdemasa, Albert Cadena Cana, Josep 19 2h04:05.402 +5 Voltes 6:11.677 Diploma
33 3 ELS DE MUNTANYA Bertran Armengol, Sergi Povedano Codina, Victor 19 2h08:32.390 +5 Voltes 6:36.557 Diploma
34 5 ROQUERS Estany Alonso, Andreu Estany Fernanzed, Domenec 19 2h09:09.722 +5 Voltes 6:12.636 Diploma
35 32 CAL NAI Colell Llinas, Ermengol Navines Calvo, David 18 2h03:51.170 +6 Voltes 6:21.090 Diploma
36 50 ENRAMPATS Vilana, Joan Vilades, Jordi 18 2h04:07.211 +6 Voltes 6:59.250 Diploma
37 9 CASES-CASES Cases Sanchez, Josep Cases Nadal, Oriol 18 2h06:27.377 +6 Voltes 6:04.803 Diploma
38 31 NRG__TEAM Blanch Mosquera, Joan Dias Araujo, Joao Pedro 18 2h07:32.052 +6 Voltes 7:04.922 Diploma
39 6 FORN TAHUSSa PROCICLYNG TEAM Guitart Pubill, Jordi Nadal Sanchez, Marc 17 2h05:05.884 +7 Voltes 6:11.003 Diploma
40 36 ALS TERRIBLES Marine Garrigos, Quim Guitart Gispert, Arnau 17 2h05:27.455 +7 Voltes 6:41.589 Diploma
41 28 BTT LA SENTIU Espejo Reves, Alex Espejo Arenas, Manu 17 2h09:15.401 +7 Voltes 7:18.934 Diploma
42 8 MALPARITS Finestres Pascuet, Marc Osta Riera, Oscar 17 2h10:11.397 +7 Voltes 6:43.128 Diploma
43 14 CAMPOS-SUBARROCA Campos Gasa, Dani Subarroca Sanchez , Jordi 16 1h52:06.969 +8 Voltes 6:56.547 Diploma
44 1 ELS KAYAKS Puig Perez, Pere Finestres Pascuet, Miquel 16 2h02:45.581 +8 Voltes 7:18.444 Diploma
45 42 CANGREBURGUER BP TEAM Borras Andreu, J. Xavier Borras Perez, Guillem 16 2h09:15.317 +8 Voltes 7:10.129 Diploma
46 53 TEAM GUITART 2 Guitart Gispert,Marc Cornella, Guitart, Salva 15 2h04:48.011 +9 Voltes 6:38.917 Diploma
47 55 REGADA 43 Regada Vila, Pol Regada Vila, Joan 11 1h17:05.486 +13 Voltes 6:29.552 Diploma
Millor volta: 43 CONTROLPACK YUPIH - 5:03.047
Mixte
1 34 JUNTOSSOBRERUEDAS Varela Duran, Sandra Robles Pena, Joel 22 2h03:26.944 5:17.499 Diploma
2 2 ART EQUIP Ramoneda Gregori, Enric Torrescasana Rosanas, Lurdes 22 2h08:18.211 +4:51.267 5:27.645 Diploma
3 45 BIKING POINT MASSI Castro, Ly R.Sola, Marc 21 2h08:34.374 +1 Volta 6:01.295 Diploma
4 15 ELS NOMBROSOS Julia Bonmati, Eloi Terradas Ill, Laura 20 2h07:53.702 +2 Voltes 6:04.586 Diploma
5 16 CABISKI Bosch Male, Marta Reymundi, Marcel 20 2h09:48.592 +2 Voltes 5:35.809 Diploma
6 11 GRAU Julia Bonmati, Marc Romeu Capdevila, Sumsi 18 2h03:20.348 +4 Voltes 5:44.382 Diploma
Millor volta: 34 JUNTOSSOBRERUEDAS - 5:17.499
Exclosos de la prova
44 CAMPLLONG POWER Freixas Suy, Jana Freixas Puig, Jaume +22 Voltes 5:47.846 Diploma
Promo 1
1 56 PLANA - TUGUES Tugues Torrent, Jan Plana Serra, Marc 10 1h06:49.201 6:53.026 Diploma
Millor volta: 56 PLANA - TUGUES - 6:53.026
Promo 2
1 59 ESCOLA PURITO 1 Delagado Gonzalez, Roger Postigo , Arnau 10 1h10:26.871 7:09.645 Diploma
2 58 KALITRONQUIS.CAT Sola Mesalles, Josep Maria Ramonet Aguilo, Huc 8 1h09:57.339 +2 Voltes 8:27.851 Diploma
3 57 RIDERS SANAUJA Cases Jolonch, Julia Campabadal Ortega, Marti Giribets Papst, Joel 7 1h00:44.298 +3 Voltes 7:27.633 Diploma
Millor volta: 59 ESCOLA PURITO 1 - 7:09.645