Logo Toni Monterde

Sports Timing

Ranking

9a Cronoescalada Nocturna del Pas de la Casa

Clt Dor. Cognoms i nom Any (Clt) Categoria Federació Club Temps Diferéncia
Infantil Femeni
1 11 SINFREU ALDUNCIN Andrea 2001 (1) Infantil FAM SEC 27:07.41 Diploma
2 10 CRISTINA RAMOND Emma 2002 (2) Infantil ANDORRANA ECPCGR 33:40.30 6:32.89 Diploma
Infantil Masculi
1 15 ROSSELL FORT Joel 2001 (1) Infantil ANDORRANA ECPCGR 26:11.25 Diploma
Cadet Masculi
1 35 CASABELLA SIN Sergi 1998 (1) Cadet FAM CPA 20:56.36 Diploma
2 36 FAIVRE D'ARCIER Killian 1998 (2) Cadet ffme pyrennes catalanes ski alpinis 21:23.79 27.43 Diploma
3 40 SOLDEVILA BUSQUETS Arnau 1998 (3) Cadet F.A.M. Soldeu Esqui Club 21:37.82 41.46 Diploma
4 39 SERRA NECHES Carles 1998 (4) Cadet ANDORRANA ECPCGR 22:06.41 1:10.05 Diploma
5 34 VINYALS ALTIMIR Romá 1999 (5) Cadet F.A.M. Soldeu Esquí Club 22:20.81 1:24.45 Diploma
6 41 TORREGROSA DERN Martí 1998 (6) Cadet F.A.M. Soldeu Esquí Club 22:39.08 1:42.72 Diploma
7 42 VILA MERINO David 1998 (7) Cadet ANDORRANA ECPCGR 22:54.82 1:58.46 Diploma
8 38 MAHAUT Romain 1998 (8) Cadet FFME pyrennee catalenes ski alpinis 23:34.98 2:38.62 Diploma
9 31 CANCELOS REMON Diego 1999 (9) Cadet ANDORRANA ECPCGR 23:49.13 2:52.77 Diploma
10 33 VAQUE Yanis 1999 (10) Cadet FRANCE Pyrénées Catalanes Ski - Alpin 24:14.07 3:17.71 Diploma
11 37 GASA BIRBE Marc 1998 (11) Cadet ANDORRANA ECPCGR 25:50.62 4:54.26 Diploma
12 17 PRAT BELLSOLA Marcel 2000 (12) Cadet ANDORRANA ECPCGR 27:01.66 6:05.30 Diploma
13 32 CHILLÓN LEACH Lucas 1999 (13) Cadet FAM Club Pirinenc Andorra 27:07.62 6:11.26 Diploma
14 16 DEJUAN PINO Adria 2000 (14) Cadet ANDORRANA ECPCGR 27:24.83 6:28.47 Diploma
Junior Femeni
1 50 CASANOVAS CUAIRAN Júlia 1997 (1) Junior Catalana Ski Club Camprodon 28:00.63 Diploma
2 60 CASADO BENEIT Judith 1996 (2) Junior ANDORRANA ECPCGR 35:49.63 7:49.00 Diploma
Junior Masculi
1 68 DOMENECH GUIX Aleix 1995 (1) Junior Catalana / FEEC Centre Excorsionista d'Olot / 18:56.73 Diploma
2 65 PRIETO READ Euan 1996 (2) Junior FAM SEC 19:24.60 27.87 Diploma
3 61 FONT TORRES Marc 1996 (3) Junior ANDORRANA ECPCGR 19:32.48 35.75 Diploma
4 62 LLORT ALEGRET Guim 1996 (4) Junior FEEC Mountain runners del Berguedá 19:42.39 45.66 Diploma
5 67 BARBANY BOFILL Oriol 1995 (5) Junior catalana A.A.E.F. 20:00.46 1:03.73 Diploma
6 44 HUIGE Titouan 1997 (6) Junior francaise Pyrenees catalanes ski-alpinis 20:20.57 1:23.84 Diploma
7 46 LYE Bastien 1997 (7) Junior ffme pyrénées catalanes ski alpini 20:53.82 1:57.09 Diploma
8 66 TORRES BORRAS Aleix 1996 (8) Junior FAM SEC 21:13.86 2:17.13 Diploma
9 63 MARTIN Etienne 1996 (9) Junior FFME pyrénées catalanes ski alpinis 21:26.46 2:29.73 Diploma
10 47 PEREZ COMPTE David 1997 (10) Junior FAM SEC 22:15.13 3:18.40 Diploma
11 64 PONT FALOMI Roc 1996 (11) Junior ANDORRANA ECPCGR 24:57.17 6:00.44 Diploma
12 43 CALL REBOREDO Joel 1997 (12) Junior ANDORRANA ECPCGR 30:34.62 11:37.89 Diploma
Absents (1)
45 LLATA RODRIGUEZ Hugo 1997 Junior - SEC Diploma
Senior Femeni
1 153 FARGUES GIMENO Maria 1980 (1) Senior FAM ECPCGR 22:38.38 Diploma
2 159 LODGE DE FERRANTI Michele 1975 (1) S-Vetera FAM ECOA 23:33.08 54.70 Diploma
3 150 BELLES NAUDI Inka 1993 (2) Senior FAM ECPCGR 23:34.76 56.38 Diploma
4 151 BERTRAN MASANÉS Elisabet 1982 (3) Senior FEDME A.E.MATXACUCA 25:14.60 2:36.22 Diploma
5 157 QUESADA MARTINEZ Pilar 1978 (4) Senior FEEC/FEDME RSEA Peñalara 25:40.28 3:01.90 Diploma
6 158 GUTIERREZ RAMIREZ Patty 1977 (5) Senior Catalana Diversport 31:15.33 8:36.95 Diploma
7 155 GARCIA OLIVER Nuria 1979 (6) Senior FEEC Club Poliesportiu Puigcerda 32:25.98 9:47.60 Diploma
Senior Masculi
1 221 ZAPATER BARGUES Genis 1991 (1) Senior CATALANA S C Camprodon 17:40.61 Diploma
2 104 RULLAN ESTARELLES Pere 1990 (2) Senior Catalana Blue Motors Ponts - OS2O 17:52.60 11.99 Diploma
3 115 SOLE FERNANDEZ Jordi 1983 (3) Senior FAM CPA 17:55.84 15.23 Diploma
4 121 ALBÓS CAVALIERE Joan 1980 (4) Senior andorra esquí club ordino arcalís (ECO 17:57.77 17.16 Diploma
5 112 ALBOS CAVALIERE David 1984 (5) Senior FAM CPA 18:02.12 21.51 Diploma
6 116 VILA BONELL Ferran 1983 (6) Senior FAM CPA 18:16.48 35.87 Diploma
7 71 PLANELLA BRILLAS Jaume 1994 (7) Senior FAM ECPCGR 18:29.32 48.71 Diploma
8 108 PROST Andreu 1986 (8) Senior FFME Pyrénées Catalanes Ski Alpinis 18:29.83 49.22 Diploma
9 218 ANRIGO Frans 1974 (1) S-Vetera ffme pyrenées catalanes ski alpinis 18:35.81 55.20 Diploma
10 100 PRADES MONFORT David 1992 (9) Senior Catalana Mountain Runners Berguedá 19:25.43 1:44.82 Diploma
11 101 CABANAS QUINTELA Oscar 1991 (10) Senior ANDORRANA ECPCGR 19:33.89 1:53.28 Diploma
12 120 VILA BONELL Marc 1981 (11) Senior FAM ECOA 19:53.08 2:12.47 Diploma
13 103 ARENY BERNABÉ Xavier 1990 (12) Senior FAM ECPCGR 19:53.85 2:13.24 Diploma
14 128 GARRIDO GONZALEZ Javier 1977 (13) Senior Feec club Muntanyenc Sant Llorenç 20:22.38 2:41.77 Diploma
15 70 JOVÉ RIART Xavier 1994 (14) Senior Catalana Blue Motors Ponts 20:29.71 2:49.10 Diploma
16 130 CAPDEVILA ROMERO Xavi 1976 (15) Senior FAM SOLDEU ESQUÍ CLUB 20:42.84 3:02.23 Diploma
17 205 TEIXIDO MARTI-VENTOSA FERRAN Ferran 1973 (2) S-Vetera FAM ECPCGR 20:49.94 3:09.33 Diploma
18 118 SOLÉ DUOCASTELLA Francesc 1982 (16) Senior FEDME A.E.MATXACUCA 21:02.85 3:22.24 Diploma
19 69 ALIS SANCHEZ Jordi 1994 (17) Senior Catalana ECPCGR 21:20.64 3:40.03 Diploma
20 72 REYNE MAGRET Joan 1994 (18) Senior FEEC Ski Club Camprodon 21:23.09 3:42.48 Diploma
21 111 MARTIN MEDINA Gerber 1985 (19) Senior Andorrana CPA 21:47.69 4:07.08 Diploma
22 122 MONTSANT ESPÍGOL Pep 1980 (20) Senior FEEC Gratanúvols del montseny 21:55.44 4:14.83 Diploma
23 131 CALVET ALSINA MARC Marc 1975 (3) S-Vetera FAM Triatló Serradells Andorra 22:15.94 4:35.33 Diploma
24 219 BISOGNO Andrea 1979 (21) Senior Catalana / FEEC GREC CERDANYA 22:30.91 4:50.30 Diploma
25 212 ALIEU Alain 1966 (4) S-Vetera ffme pyrenee catalane ski alpinisme 22:49.71 5:09.10 Diploma
26 109 VILA ARIZA Jordi 1986 (22) Senior FEEC EntrenamentsPersonals.cat 23:20.48 5:39.87 Diploma
27 105 GENIS BARDOLET Miquel 1988 (23) Senior Catalana Unió excursionista Vic 23:26.34 5:45.73 Diploma
28 207 CRISTINA RIÓN Xavier 1972 (5) S-Vetera ANDORRANA ECPCGR 23:46.99 6:06.38 Diploma
29 204 RUBIO ROSÉS Sergi 1973 (6) S-Vetera FAM ECOA 24:05.08 6:24.47 Diploma
30 211 MARIN Toni 1970 (7) S-Vetera FEEC EGAN 24:09.62 6:29.01 Diploma
31 127 COSTA FORTUNY Marc 1977 (24) Senior fedme c.e.cambrils 24:14.44 6:33.83 Diploma
32 102 PLANTE Thomas 1991 (25) Senior FFCAM FFCAM 24:15.32 6:34.71 Diploma
33 117 ELVIRA COLOM Xavier 1982 (26) Senior fce espeleo grup anoia 24:18.97 6:38.36 Diploma
34 123 FERRER RIPOLL Joan 1978 (27) Senior FEEC Societat Atletica Corbera 24:30.70 6:50.09 Diploma
35 215 SINFREU MAYA Josep 1964 (8) S-Vetera FAM SEC 24:32.79 6:52.18 Diploma
36 206 CASTELLON GORRIZ David 1972 (9) S-Vetera Catalana Diversport 24:51.11 7:10.50 Diploma
37 210 CLARASO VALLCORBA Alex 1970 (10) S-Vetera FEEC Sportvicious 25:18.91 7:38.30 Diploma
38 209 BOLTAS FREIXAS Vicenç 1970 (11) S-Vetera Andorrana SEC 25:21.51 7:40.90 Diploma
39 214 PONSA VIDALES Oriol 1966 (12) S-Vetera FAM SEC 25:40.71 8:00.10 Diploma
40 114 ISMA MARTINEZ DELGADO Isma 1983 (28) Senior feec ueVic 25:40.76 8:00.15 Diploma
41 119 PIOTROWSKI Karol 1981 (29) Senior FEDME RSEA Peñalara 26:25.27 8:44.66 Diploma
42 203 PASCO SURIOL Patrick 1973 (13) S-Vetera fam cpa 26:52.83 9:12.22 Diploma
43 213 DEVINE Gary 1966 (14) S-Vetera FFME L`AMA 27:57.85 10:17.24 Diploma
44 132 COSTA BELLON Alex 1975 (15) S-Vetera FEDME Societat Atletica Corbera 31:33.94 13:53.33 Diploma
45 222 SANCHO LLORENÇ Agusti 1975 (16) S-Vetera 31:34.57 13:53.96 Diploma
46 216 HARDY Neil 1959 (17) S-Vetera FFME 35:58.31 18:17.70 Diploma
47 217 HART Graham 1958 (18) S-Vetera FFME Amicale Montagnards Axeens 39:21.65 21:41.04 Diploma
48 220 SUBIRES RIOS Luis 1968 (19) S-Vetera CATALANA CLUB ALPINO BARCELONA 41:15.72 23:35.11 Diploma
49 129 CALVO Isma 1976 (30) Senior FEEC 42:53.86 25:13.25 Diploma
Vetera Femeni
1 159 LODGE DE FERRANTI Michele 1975 (1) S-Vetera FAM ECOA 23:33.08 Diploma
Vetera Masculi
1 218 ANRIGO Frans 1974 (1) S-Vetera ffme pyrenees catalanes ski alpinis 18:35.81 Diploma
2 205 TEIXIDO MARTI-VENTOSA FERRAN Ferran 1973 (2) S-Vetera FAM ECPCGR 20:49.94 2:14.13 Diploma
3 131 CALVET ALSINA MARC Marc 1975 (3) S-Vetera FAM Triatló Serradells Andorra 22:15.94 3:40.13 Diploma
4 212 ALIEU Alain 1966 (4) S-Vetera ffme pyrenee catalane ski alpinisme 22:49.71 4:13.90 Diploma
5 207 CRISTINA RIÓN Xavier 1972 (5) S-Vetera ANDORRANA ECPCGR 23:46.99 5:11.18 Diploma
6 204 RUBIO ROSÉS Sergi 1973 (6) S-Vetera FAM ECOA 24:05.08 5:29.27 Diploma
7 211 MARIN Toni 1970 (7) S-Vetera FEEC EGAN 24:09.62 5:33.81 Diploma
8 215 SINFREU MAYA Josep 1964 (8) S-Vetera FAM SEC 24:32.79 5:56.98 Diploma
9 206 CASTELLON GORRIZ David 1972 (9) S-Vetera Catalana Diversport 24:51.11 6:15.30 Diploma
10 210 CLARASO VALLCORBA Alex 1970 (10) S-Vetera FEEC Sportvicious 25:18.91 6:43.10 Diploma
11 209 BOLTAS FREIXAS Vicenç 1970 (11) S-Vetera Andorrana SEC 25:21.51 6:45.70 Diploma
12 214 PONSA VIDALES Oriol 1966 (12) S-Vetera FAM SEC 25:40.71 7:04.90 Diploma
13 203 PASCO SURIOL Patrick 1973 (13) S-Vetera fam cpa 26:52.83 8:17.02 Diploma
14 213 DEVINE Gary 1966 (14) S-Vetera FFME L`AMA 27:57.85 9:22.04 Diploma
15 132 COSTA BELLON Alex 1975 (15) S-Vetera FEDME Societat Atletica Corbera 31:33.94 12:58.13 Diploma
16 222 SANCHO LLORENÇ Agusti 1975 (16) S-Vetera 31:34.57 12:58.76 Diploma
17 216 HARDY Neil 1959 (17) S-Vetera FFME 35:58.31 17:22.50 Diploma
18 217 HART Graham 1958 (18) S-Vetera FFME Amicale Montagnards Axeens 39:21.65 20:45.84 Diploma
19 220 SUBIRES RIOS Luis 1968 (19) S-Vetera CATALANA CLUB ALPINO BARCELONA 41:15.72 22:39.91 Diploma