Logo Toni Monterde

Sports Timing

Ranking

"V Cursa de Na'Dalt"

Clt Dor. Cognoms i nom Sexe Categoria (Clt) Club Temps Diferència
Junior Masculi
1 6 TRASERRA PUJOL Marc Home Junior (1) Salomon 29:00.816 Diploma
2 26 ROTA COLLELL Marc Home Junior (2) L'Esportiu Torelló 31:57.679 2:56.863 Diploma
3 40 SANCHEZ PAREJA Jacob Home Junior (3) L'esportiu Torellò 33:44.423 4:43.607 Diploma
4 122 MACIÀ CASANOVAS Narayan Home Junior (4) Unió Excursionista de Vic 35:41.178 6:40.362 Diploma
5 67 CAMPRUBI FONT Marc Home Junior (5) L'Esportiu 36:34.327 7:33.511 Diploma
6 68 BONADA BARDOLET Aniol Home Junior (6) L'Esportiu Torelló 36:47.240 7:46.424 Diploma
7 152 CEDÓ CUENCA Bernat Home Junior (7) CET L'enclusa 36:54.973 7:54.157 Diploma
8 95 MAS SASTRE Wenceslau Home Junior (8) Independent 39:01.916 10:01.100 Diploma
9 177 NOGUER ULLASTRE Marti Home Junior (9) Independent 39:26.097 10:25.281 Diploma
10 102 BISQUERT PARES Aniol Home Junior (10) Unio Excursionista de Vic 44:51.423 15:50.607 Diploma
Junior Femeni
1 183 ESTRAGUÉS HIGUERUELO Berta Dona Junior (1) Club Atlètic Vic 42:22.234 Diploma
2 182 MASSAGUÉ PERIAGO Júlia Dona Junior (2) UE Vic - lluna Plena 48:38.013 6:15.779 Diploma
3 181 BARDOLET Amàlia Dona Junior (3) CLUB ATLÈTIC TORELLÓ 49:15.010 6:52.776 Diploma
4 187 VALLÉS DE LANUZA Clara Dona Junior (4) Club Atlètic Torelló 1h00:43.254 18:21.020 Diploma
Senior Masculi
1 2 VIÑAS SOLER Josep Home Senior (1) unio excurcionista de prats 28:09.408 Diploma
2 5 CASANOVA SOLA Marc Home Senior (2) GUILLES.CAT 28:47.741 38.333 Diploma
3 4 CROSAS SALVANS Gabriel Home Senior (3) 28:49.311 39.903 Diploma
4 3 MORALES Gerard Home Senior (4) Buff 29:16.598 1:07.190 Diploma
5 14 RIERA VALLS Jordi Home Senior (5) www.nonstop.cat 29:18.321 1:08.913 Diploma
6 9 MORA TRIBALDO Jonatan Home Senior (6) L'Esportiu 29:24.688 1:15.280 Diploma
7 17 PUIG AMIEL Marc Home Senior (7) Club TRI-BU 30:54.402 2:44.994 Diploma
8 8 URÓ MOMPEL Jordi Home Senior (8) Mountain Runners Berguedà 31:01.554 2:52.146 Diploma
9 117 PRIMS DAMAS Xavi Home Senior (9) Guilles.cat 31:17.683 3:08.275 Diploma
10 13 FERRER BACARDIT Albert Home Senior (10) Uecanoia Tuga 31:20.230 3:10.822 Diploma
11 32 MARQUEZ BALTA Oscar Home Senior (11) R2R SPORT 31:30.081 3:20.673 Diploma
12 7 VIDAL SUBINYÀ Xevi Home Senior (12) U.E. Vic 31:30.161 3:20.753 Diploma
13 72 VILA ARIZA Jordi Home Senior (13) Entrenaments Personals 31:44.894 3:35.486 Diploma
14 150 CORS FINESTRES Francesc Home Senior (14) 31:45.066 3:35.658 Diploma
15 27 COMELLA MANUBENS David Home Senior (15) Camesdefusta 31:48.166 3:38.758 Diploma
16 37 LORENZO CATALA Jordi Home Senior (16) Camesdefusta 32:04.398 3:54.990 Diploma
17 103 BERTRAN ORRIOLS Pol Home Senior (17) A.E. Sant Grau 32:09.615 4:00.207 Diploma
18 21 MORENO Andreu Home Senior (18) NONSTOP MINIMAL RUNNERS 32:13.599 4:04.191 Diploma
19 73 TORRUELLA SURIÑACH Jordi Home Senior (19) ENTRENAMENTSPERSONALS.CAT 32:16.121 4:06.713 Diploma
20 11 PARES SOLER Dani Home Senior (20) Gusisoy 32:16.915 4:07.507 Diploma
21 81 RIERA POL Jordi Home Senior (21) MONTSERRAT TROPICAL 32:26.017 4:16.609 Diploma
22 19 PARAREDA NADEU Jordi Home Senior (22) U.E. Vic 32:32.182 4:22.774 Diploma
23 30 NAVARRO LOPEZ Albert Home Senior (23) Àgil fisioteràpia 32:32.529 4:23.121 Diploma
24 42 MARINÉ CALERO David Home Senior (24) ECOS 32:32.886 4:23.478 Diploma
25 28 CORREDERA CAPDEVILA Guillem Home Senior (25) Els CAGA 32:40.435 4:31.027 Diploma
26 12 RUIZ OLLER Lluis Home Senior (26) nonstop minimal runners 32:48.719 4:39.311 Diploma
27 148 ROURE Xavi Home Senior (27) 32:59.838 4:50.430 Diploma
28 139 MIER TORRAS Victor Home Senior (28) 33:03.131 4:53.723 Diploma
29 116 QUILES ALAMIOS David Home Senior (29) les guiles.cat 33:17.047 5:07.639 Diploma
30 34 MASÓ PALOMERA Marc Home Senior (30) FANATIK 33:20.082 5:10.674 Diploma
31 18 JUANUIX VILARDELL Carles Home Senior (31) L'Esportiu Torello 33:24.170 5:14.762 Diploma
32 36 PRAT VIVER Ernest Home Senior (32) Club Atlètic Torelló Triatló 33:34.148 5:24.740 Diploma
33 78 GAJA BALLARÓ Nil Home Senior (33) TRIATLÓ FISIORUTHPUJOL 33:51.827 5:42.419 Diploma
34 54 BALAGUER CLARÓS Sergi Home Senior (34) Club Atlètic Torelló 33:58.809 5:49.401 Diploma
35 23 CUBÍ PUJOL Ernest Home Senior (35) FISIOBISAURA 34:05.643 5:56.235 Diploma
36 24 TRAVERIA BERNADET Albert Home Senior (36) Rarunning 34:11.810 6:02.402 Diploma
37 45 CASAS SOLER Cesc Home Senior (37) Camesdefusta 34:13.821 6:04.413 Diploma
38 134 ROATIS ROATIS Ionica Home Senior (38) Els cartrons 34:19.092 6:09.684 Diploma
39 166 BLANCH PLANAS Màrius Home Senior (39) Club Vic - ETB 34:19.775 6:10.367 Diploma
40 29 PIÑOL MORENO Raül Home Senior (40) Camesdefusta 34:19.875 6:10.467 Diploma
41 31 MORCILLO VALERO Alfo Home Senior (41) cet enclusa 34:19.907 6:10.499 Diploma
42 163 MARTÍ CANTÍ Carles Home Senior (42) BORGESTRAIL-AAEET 34:21.612 6:12.204 Diploma
43 127 FERNANDEZ LOZANO Jonathan Home Senior (43) C.E. Trail Tarraco 34:25.586 6:16.178 Diploma
44 44 COSTA CREUS Carles Home Senior (44) FANATIK TRAIL 34:27.552 6:18.144 Diploma
45 50 ALBERT CASANOVA Ricard Home Senior (45) EMMAIMAR 34:27.979 6:18.571 Diploma
46 41 RIEROLA COLOMER Sergi Home Senior (46) CN VIC ETB 34:29.476 6:20.068 Diploma
47 62 SOLER CODOLOSA Arnau Home Senior (47) Independent bike torello 34:36.574 6:27.166 Diploma
48 112 SOLER SALA Albert Home Senior (48) Ra running 34:44.977 6:35.569 Diploma
49 114 SALAMÓ CASALS David Home Senior (49) 34:46.413 6:37.005 Diploma
50 138 CAMPRUBI Guillem Home Senior (50) independent 34:47.203 6:37.795 Diploma
51 136 ISLA CABELLO German Home Senior (51) CEM Cerdanyola 34:47.261 6:37.853 Diploma
52 82 DELGADO SANGLAS Jordi Home Senior (52) Impuls Medes Bike 34:50.771 6:41.363 Diploma
53 52 CORS Marc Home Senior (53) 34:52.279 6:42.871 Diploma
54 22 CAPDEVILA ARDERIU Marc Home Senior (54) CLUB ATLETIC TORELLO 34:52.300 6:42.892 Diploma
55 104 BALTA CAMPOS Raul Home Senior (55) R2R SPORT 35:00.801 6:51.393 Diploma
56 109 VILA PUJOL Roger Home Senior (56) U.E.VIC 35:19.192 7:09.784 Diploma
57 47 FARRÀS FISAS Oriol Home Senior (57) ECOS 35:21.346 7:11.938 Diploma
58 106 DORCA TARRUELLA Jordi Home Senior (58) 35:28.462 7:19.054 Diploma
59 123 LUGO BASCUÑANA Sergi Home Senior (59) TRAIL CARANORD 35:44.148 7:34.740 Diploma
60 43 TARRÉS TONEU Josep Home Senior (60) 35:50.995 7:41.587 Diploma
61 100 CASAS VILA Tomas Home Senior (61) diedre 36:08.062 7:58.654 Diploma
62 145 FERNANDEZ NAVARRO Javi Home Senior (62) RUNNING VIGIA 36:27.297 8:17.889 Diploma
63 111 SOLER VILAJOSANA Manel Home Senior (63) FARMÀCIA RIU MANRESA 36:30.012 8:20.604 Diploma
64 159 BLANCO MOSCOSO Alberto Home Senior (64) ZONA BICI 36:33.271 8:23.863 Diploma
65 48 ARXÉ CAPDEVILA Raül Home Senior (65) SERRAGRENYADA 36:43.795 8:34.387 Diploma
66 162 ACEDO RAMONET Sergi Home Senior (66) CET Teià 36:43.954 8:34.546 Diploma
67 97 MOLIST FONT Xavier Home Senior (67) U.E.Vic 37:08.349 8:58.941 Diploma
68 132 SANCHEZ JORQUERA Eloi Home Senior (68) Independent bike torello 37:09.732 9:00.324 Diploma
69 56 VIÑETA CASANOVA Ernest Home Senior (69) FISIO BISAURA / FANATIK TRAIL 37:17.605 9:08.197 Diploma
70 129 VERDAGUER RODRÍGUEZ Marc Home Senior (70) 37:30.749 9:21.341 Diploma
71 158 BODOY SALVANS Jordi Home Senior (71) 37:39.998 9:30.590 Diploma
72 142 GURT CASTILLO Albert Home Senior (72) 37:55.270 9:45.862 Diploma
73 130 VASCO ALARCON Daniel Home Senior (73) 38:10.109 10:00.701 Diploma
74 35 VILALTA I BERENGUERAS Salvador Home Senior (74) AE Mountain Runners del Bergue 38:13.585 10:04.177 Diploma
75 133 ROURA HERNANDEZ Ramon Home Senior (75) 38:18.122 10:08.714 Diploma
76 77 ESQUERRÀ ROVIRA Joaquim Home Senior (76) Centre Excursionista de Sant Q 38:31.360 10:21.952 Diploma
77 157 BOY Jordi Home Senior (77) Mountain Runners del Berguedà 38:40.817 10:31.409 Diploma
78 46 CASACUBERTA PALMAROLA Marc Home Senior (78) Camesdefusta 38:48.159 10:38.751 Diploma
79 137 MACIÀ PAYÀS Marc Home Senior (79) 39:24.163 11:14.755 Diploma
80 149 CRUSELLAS CAPDEVILA Lluc Home Senior (80) Fanatik 39:35.969 11:26.561 Diploma
81 70 LOPEZ SORIANO Pere Home Senior (81) bisaura xtrem team 39:37.907 11:28.499 Diploma
82 107 DOMÈNECH FAGEDA Ferran Home Senior (82) GEM 39:40.172 11:30.764 Diploma
83 75 QUINTANA NIETO Hector Home Senior (83) FISIOBISAURA 39:55.038 11:45.630 Diploma
84 99 CASTIÑEIRA ALEMANY Isaac Home Senior (84) Desmuntamarges Navàs 40:01.764 11:52.356 Diploma
85 113 SOLA LAGARES Eloi Home Senior (85) Club Vo2 - Sural 40:25.470 12:16.062 Diploma
86 153 CASTILLO RUBIO Joan Manel Home Senior (86) Bio Activa't 40:26.329 12:16.921 Diploma
87 74 MENA SUBIRANAS Josep Home Senior (87) Entrenaments Personals 41:13.181 13:03.773 Diploma
88 120 ORDEIG Jordi Home Senior (88) U.E.Vic 41:17.559 13:08.151 Diploma
89 131 SERRA SEGALES David Home Senior (89) 41:18.478 13:09.070 Diploma
90 164 BUENO GAYO Ángel Home Senior (90) C.E. Trail Tarraco 41:22.163 13:12.755 Diploma
91 89 ARMENGOL PAÑELLA Nil Home Senior (91) U.E.VIC 41:57.730 13:48.322 Diploma
92 98 CUENCA MARTINEZ Gerard Home Senior (92) gerardcuenca.com 42:24.028 14:14.620 Diploma
93 147 ESTEBAN I BOCHACA Ramon Home Senior (93) Batec Garrotxi 42:32.790 14:23.382 Diploma
94 71 HERNÁNDEZ DORCA Joan Home Senior (94) Gomafosa 43:17.985 15:08.577 Diploma
95 156 BRACHS SOLER Lluis Home Senior (95) 43:22.821 15:13.413 Diploma
96 161 BALLVE SERRAT Ramon Home Senior (96) 43:38.849 15:29.441 Diploma
97 118 PONS RIERA Oriol Home Senior (97) Club Excursionista Olost 44:42.747 16:33.339 Diploma
98 79 CAMPS BAGET Xevi Home Senior (98) Bisaura Xtream Team 44:59.829 16:50.421 Diploma
99 146 FEBRER JORDÀ Jordi Home Senior (99) 47:32.205 19:22.797 Diploma
100 96 AMAT BASSAS Severí Home Senior (100) Biketrial SPT 48:25.040 20:15.632 Diploma
101 83 ALVAREZ SANGLAS Joan Albert Home Senior (101) Biorunning Menorca 49:06.090 20:56.682 Diploma
102 140 MASÓ I FÀBREGAS Xavier Home Senior (102) Trail Caranord 49:37.561 21:28.153 Diploma
103 91 CALVO LOPEZ Toni Home Senior (103) centre excursionista Manlleu 50:36.315 22:26.907 Diploma
104 101 CARRILLO LÓPZ David Home Senior (104) Grup Excursionista Forces, Fo 51:04.910 22:55.502 Diploma
105 80 CAMPS ESQUERRÀ Joan Home Senior (105) entrenamentspersonals 51:38.376 23:28.968 Diploma
55 COSTA TOME Jordi Home Senior Absent Diploma
Senior Femeni
1 167 ANDREU TRIAS Laia Dona Senior (1) club excursionista Callús 34:03.467 Diploma
2 209 LEAL AUGE Silvia Dona Senior (2) 34:50.321 46.854 Diploma
3 169 BARDOLET FERNÀNDEZ Laura Dona Senior (3) Gomafosa 36:57.613 2:54.146 Diploma
4 176 CUEVAS MARTÍ Laia Dona Senior (4) Matxacuca 38:26.065 4:22.598 Diploma
5 173 CARRERA FAJA Laura Dona Senior (5) NONSTOP MINIMAL RUNNERS 39:30.339 5:26.872 Diploma
6 204 COMAS VILADRICH Marta Dona Senior (6) FARMÀCIA RIU MANRESA 39:41.461 5:37.994 Diploma
7 171 FERRER CRUSELLAS Núria Dona Senior (7) FISIOBISAURA 39:50.390 5:46.923 Diploma
8 172 BISQUERT PARES Erola Dona Senior (8) Unio Excursionista de Vic 40:30.255 6:26.788 Diploma
9 175 SANCHEZ GOMEZ Elena Dona Senior (9) Elena Responsable dep. diseño 41:30.039 7:26.572 Diploma
10 190 CASANY BOU Elisabet Dona Senior (10) 42:00.839 7:57.372 Diploma
11 200 BLASCO SUGRAÑES Esther Dona Senior (11) C.E. Trail Tarraco 42:06.596 8:03.129 Diploma
12 179 COMAS SERRAT Míriam Dona Senior (12) Club Triatlo Girona Costa Brav 42:11.340 8:07.873 Diploma
13 174 FERNANDEZ Montse Dona Senior (13) Montse Fernandez 42:19.872 8:16.405 Diploma
14 178 ALONSO BARONS Noemí Dona Senior (14) nonstop minimal runners 42:56.594 8:53.127 Diploma
15 208 ERRA ARXÉ Laura Dona Senior (15) Els Cartrons 43:14.009 9:10.542 Diploma
16 184 BONADA BARDOLET Èlia Dona Senior (16) 43:30.011 9:26.544 Diploma
17 185 CROUS GUTIERREZ Gemma Dona Senior (17) 43:45.207 9:41.740 Diploma
18 199 PORTALURI Giulia Dona Senior (18) Ce TrailTarraco 44:16.163 10:12.696 Diploma
19 198 ZAMORA LOPEZ Laura Dona Senior (19) SERRAGRENYADA 45:50.134 11:46.667 Diploma
20 206 GUTIERREZ DOMÈNECH Noèlia Dona Senior (20) GEM 45:55.455 11:51.988 Diploma
21 189 FAJULA Fatima Dona Senior (21) Independent bike torello 46:24.333 12:20.866 Diploma
22 192 BUENO GONZALEZ Esther Dona Senior (22) 46:41.668 12:38.201 Diploma
23 191 CARRILLO LÓPEZ Cristina Dona Senior (23) FORCES FORTS I FERMS 47:03.363 12:59.896 Diploma
24 203 CECILIA COSTA Raquel Dona Senior (24) independent 48:46.902 14:43.435 Diploma
25 195 RUBIÓ ESPONA Ester Dona Senior (25) serregrenyada 49:38.464 15:34.997 Diploma
26 197 DEMUNTS JIMENEZ Judit Dona Senior (26) ASS. Esp. St Grau 52:24.668 18:21.201 Diploma
27 196 BONET OLIVA Montse Dona Senior (27) 1h15:39.869 41:36.402 Diploma
28 201 BAGINSKA Renata Dona Senior (28) 1h17:54.805 43:51.338 Diploma
Veterà Masculi
1 1 ROC AMADOR Agusti Home Veterà (1) Lurbel-Salomon 27:36.679 Diploma
2 10 BARRANCOS SOLERA Jordi Home Veterà (2) olot terra de volcans 31:42.786 4:06.107 Diploma
3 20 FREIXA ROFASTES Jordi Home Veterà (3) JORDI FREIXA ROFASTES 31:53.345 4:16.666 Diploma
4 15 IBAÑEZ CASADEMUNT Xavier Home Veterà (4) L'Esportiu Torelló 33:02.107 5:25.428 Diploma
5 16 CASALS CASTELLAR Toni Home Veterà (5) CEN. EX. ELS HOSTALETS DE BALE 33:09.558 5:32.879 Diploma
6 25 MASSAGUE Toni Home Veterà (6) 33:36.150 5:59.471 Diploma
7 51 DURAN QUILEZ Oscar Home Veterà (7) CEM Cerdanyola 34:53.117 7:16.438 Diploma
8 115 REIG Jaume Home Veterà (8) FANATIK 35:00.159 7:23.480 Diploma
9 126 FERRER PÉREZ Francesc Home Veterà (9) A.E. Matxacuca 35:46.150 8:09.471 Diploma
10 39 JUVANTENY Jordi Home Veterà (10) c c voltrega 35:54.077 8:17.398 Diploma
11 141 MARCH GUBIERAS David Home Veterà (11) Olímpic Manlleu 35:56.044 8:19.365 Diploma
12 38 DE ARRIBA CEJUDO Antonio Home Veterà (12) la garriga extrem- gusy - soy 36:17.930 8:41.251 Diploma
13 128 VIÑAS VILARDEBO Valenti Home Veterà (13) les guilles . cat 36:31.671 8:54.992 Diploma
14 57 MUÑOZ MUÑOZ Albert Home Veterà (14) SOMESPORT 37:07.197 9:30.518 Diploma
15 119 PEREZ DAVI Toni Home Veterà (15) Diedre 37:34.473 9:57.794 Diploma
16 49 VISTOS FAJA Jordi Home Veterà (16) la garriga extrem gusi soy 37:38.276 10:01.597 Diploma
17 86 FONT VERGÉS Marc Home Veterà (17) Marc Font Verges 37:46.044 10:09.365 Diploma
18 88 SOLER CLAPERAS Angel Home Veterà (18) Montse Fernandez 38:20.382 10:43.703 Diploma
19 63 SORANDO MARTINEZ Joan Home Veterà (19) INDEPENDENT 38:21.686 10:45.007 Diploma
20 155 BRUN ALTAMIRANO Gustavo Home Veterà (20) EL MON 39:00.318 11:23.639 Diploma
21 60 MIRANDA BEGUÉ Xavier Home Veterà (21) 39:04.363 11:27.684 Diploma
22 53 RICART BARNIOL Jordi Home Veterà (22) CAT 39:11.866 11:35.187 Diploma
23 94 VERDAGUER FONT Albert Home Veterà (23) Can Llàtzer 39:20.689 11:44.010 Diploma
24 64 PLA CUADRADO Jordi Home Veterà (24) c e serragrenyada 39:23.256 11:46.577 Diploma
25 65 LERMA GOMEZ David Home Veterà (25) 39:37.775 12:01.096 Diploma
26 59 MUNTANE BERTRANS Jaume Home Veterà (26) Nadapedaleacorre 39:51.852 12:15.173 Diploma
27 61 MAS FUSTER Ramon Ernesto Home Veterà (27) T.Bikes 40:01.714 12:25.035 Diploma
28 66 MIARONS BAGARIA Jaume Home Veterà (28) DIEDRE 40:11.751 12:35.072 Diploma
29 93 MORENO CARRERA Josep Home Veterà (29) L'ENCLUSA 40:14.469 12:37.790 Diploma
30 108 TARRATS PONS Eduard Home Veterà (30) cn Vic-ETB 40:39.055 13:02.376 Diploma
31 58 CAMAÑO LEÓN Marci Home Veterà (31) FANATIK 41:05.017 13:28.338 Diploma
32 135 PEREZ RUIZ Jaime Home Veterà (32) C.E.T centre excursionista de 41:36.749 14:00.070 Diploma
33 84 FORNOLS FONT David Home Veterà (33) Centre Excursionista Serragren 42:57.495 15:20.816 Diploma
34 124 GUZMAN COLOMER Albert Home Veterà (34) GEM 43:33.347 15:56.668 Diploma
35 151 CHACON ROQUER Jordi Home Veterà (35) esportiu ripoll 43:55.600 16:18.921 Diploma
36 85 PUIGDEMUNT Marc Home Veterà (36) C.E. Serragrenyada 44:25.522 16:48.843 Diploma
37 210 DELIS RAMOS Jaume Home Veterà (37) JAIME DELIS RAMOS 46:09.113 18:32.434 Diploma
38 105 ARUMI CASADEVALL Jordi Home Veterà (38) UE VIC 47:31.982 19:55.303 Diploma
39 90 ARMENGOL MARTINEZ Jordi Home Veterà (39) U.E.VIC 49:55.812 22:19.133 Diploma
40 144 GARCIA BASSAGANYA Gerard Home Veterà (40) 1h00:29.885 32:53.206 Diploma
Veterà Femeni
1 168 FERNÀNDEZ Núria Dona Veterà (1) CLUB ATLÈTIC TORELLÓ 40:09.969 Diploma
2 186 OJEDA Maria Dona Veterà (2) IBT 45:57.491 5:47.522 Diploma
3 188 LAO LÓPEZ Cristina Dona Veterà (3) 47:19.432 7:09.463 Diploma
4 193 PUJOL HOMS Montse Dona Veterà (4) CATorelló 49:38.097 9:28.128 Diploma
5 202 BALLVE SERRAT Imma Dona Veterà (5) running sagi 1h09:30.527 29:20.558 Diploma
6 205 GRABOWSKA Maria Dona Veterà (6) 1h20:27.160 40:17.191 Diploma
Master Masculi
1 33 FABREGUES GARCIA Pere Home Master (1) UAT 33:39.097 Diploma
2 160 BERTRAN COMULADA Joan Home Master (2) Centre Excursionista de Catalu 37:30.157 3:51.060 Diploma
3 69 SALVANS CONILL Ferran Home Master (3) CENTRE EXCURSIONISTA SERRAGREN 42:24.347 8:45.250 Diploma
4 76 FREIXER SERRADELL Joan Home Master (4) INDEPENDENT 43:52.392 10:13.295 Diploma
5 87 CODINA Toni Home Master (5) Centre Excursionista Torelló 46:02.041 12:22.944 Diploma
6 92 TUNEU ULLASTRE Eduard Home Master (6) C.E. Serragrenyada 46:58.720 13:19.623 Diploma
7 125 GONZALEZ RUIZ Xavier Home Master (7) Intempèrie 47:28.487 13:49.390 Diploma
8 154 CANALS SERRA Josep Home Master (8) 1h01:17.405 27:38.308 Diploma
110 VERA SAUCEDO Pep Home Master Apòstols de Bacus Absents Diploma
Master Femeni
1 170 FORN MUNNÉ Teresa Dona Master (1) Diedre 40:46.573 Diploma
2 194 MARTINEZ BATEMAN Francisca Dona Master (2) C.E. Trail Tarraco 46:39.625 5:53.052 Diploma
3 180 PAÑELLA BARÓ Clara Dona Master (3) U.E.VIC 46:48.763 6:02.190 Diploma
4 207 SANCHEZ SANCHEZ Teresa Dona Master (4) BIO ACTIVAT 54:50.218 14:03.645 Diploma