Live Timing

CALENDARI LIVE TIMING

DH de Sant Andreu de la Barca 2009

Camp España DHI 2009

3 Hores en Vespino de Guardiola 2009

24 Hores de LLiça 2009

Mandarina Down Town 2009

Camp España DHI 2010

3 Hores en Vespino de Cal Rosal 2010

3 Hores en Vespino de Guardiola 2010

24 Hores de LLiça 2010

3 Hores en Vespino de Fonollet 2010

1a Duatlo del Bandoler

Lleida Down Town 2010

Picarol 2011

Amics de Montgarri 2011

Cargol de Neu 2011

Chichutauler 2011

3 Hores de Resistència de Baga 2011

3 Hores en Vespino de Cal Rosal 2011

Camp de España DHI 2011

3 Hores en Vespino de Guardiola 2011

24 Hores de LLiça 2011

3 Hores en Vespino de Fonollet 2011

2a Duatlo del Bandoler

Lleida Down Town 2011

Vertical Esqui Pallars

Selecció Repte Gaes - Bikeattack

Open Vall de Boi

Campeonato de Euskadi y Navarra - Copa de España de Esqui Nórdico 2012

Campeonato de Aragon de Esqui Nordico - Copa de España de Esqui Nordico

XXI Trofeu Ciutat de Terrassa 2012

A Q Cup Infantiles II-Baqueira 2012

A QCup InfantilesI-Espot 2012

XVI Picarol de Neu 2012

A Q Cup InfantilesII-La Molina 2012

Andalucia Bike Race 2012

XIX GRAN PREMIO ROCK SHOX

V Campeonato Ski C.E.

WC Telemark Espot Esqui

19e Cargol de Neu - Masella

Camp. de España de Esqui Nordico 2012

A Q Cup InfantilesI-Candanchu 2012

III Descenso La Loma de Titaguas

Campionats de Catalunya de Velocitat 2012

Camp Esp Absolutos Esquí Alpino 2012

Cursa de Forfaits de Temporada - Masella

Campeonatos de España Infantiles 2012

DH Challenge - Cervia de les Garrigues

Camp. de España DHI 2012

3 Hores en Vespino de Guardiola 2012

24 Hores de LLiça 2012

Toletvm Urban DH

Duatlo de Bellmunt 2012

2a Duatlo Accessible

Cursa La Marrana

Lleida Down Town 2012

3a Duatló del Bandoler

DH Llinars 2012

X Duatló de Puig Reig

III Urban Down Mandarina

III Cursa de Na'dalt a Bellmunt

4a Setmana Catalana de la Neu

VII Crononiu

Audi Quattro Cup Inf II -5e T. La Molina

Audi Quattro Cup Inf I -3r G.P. Pallars

G.P.Internacional Barcelona-Pirineu

3r Gran Premi Pallars

Audi Quattro Cup Inf II - Sierra Nevada

22 Trofeu Ciutat de Terrassa 2013

Audi Quattro Cup Inf I - Baqueira

XVII Picarol de Neu

VI Campeonato Ski CE

European Cup Soldeu 2013

European Cup La Molina 2013

XX DH St Andreu de la Barca 2013

World Telemark Championships 2013

20e Cargol de Neu 2013

C.E. Inf.- Fase Final Copa España Inf.

Trofeo Villa de Sallent 2013

Cam. Esp. Abs Esqui Alpino 2013

5a CARA AMÓN

Doce24. Moralzarzal

Ir DH Urbano Vilafames

Resistència en Btt Sta Eulàlia. Ed. 2013

Campeonatos de España DHI 2013

Moonrace2013

XX Cursa de Festa Major de Torello

Androminíac 2013

III Pujada Ciclista Guardiola de Bergueda

3 Hores en Vespino de Guardiola 2013

24 Hores de Lliçá 2013

Resistència en Btt Lliçà

IIIa Duatlo Accessible

15es 2 Hores de Resistència d'Enduro

IX Duatló de Bellmunt

Resistencia en Btt Bigues

Cursa La Marrana 2013

Resistència en Btt Corró d'Amunt

4rt Endu-Roc Burn 2013

IV Mandarina Urban Down

IV Cursa de Na'Dalt 2013

5a Setmana Catalana de la Neu

5a Setmana Catalana de la Neu

Audi Quattro Cup U16 -6e T. La Molina

VIII Trofeo Sol y Nieve

10e Campionat Familiar Masella'14

Audi Quattro Cup U14 Candanchú

Trofeo Villa de Sallent 2014

4 Vertical Ski Pallars

Audi Quattro Cup U16 - 3r G. P. Pallars

Audi quattro Cup U14 - Baqueira

1r Eslalom Nocturn U12 Canmc

Campionats de Catalunya U16

23 Trofeu Ciutat de Terrassa 2014

XXI DH de St Andreu de la Barca 2014

XXXII Travesia Club Montaña Pirineos

21 cargol de neu

I Trofeo Alevin Tecalp

C.E. Absolutos Alpino 2014

6a Duatló Llinars Ginebró

Campeonatos Abs - Inf Esqui Nórdico

Campeonatos de España de Veteranos 2014

Tamarro Race

Campeonatos de España U14 - U16

Enduro Moralzarzal 2014

XV Pocatraça - Memorial Esteve Soler

III Km Vertical a Oturia

Mitja Marato Els Tramonts

Trans-Olianenca 2014

Trans-Olianenca 2014

Campeonato de Aragon de Descenso - Biescas DH

Cofidis Biker Cup

VI Cronoescalada en Btt a Puigventos

3 Hores de Resistencia en Vespino de Baga

V KM Vertical Fuente De

Doce24 Moralzarzal 2014

I Barcelona Challenge Esquí en Línia

25a Cronoescalada Cal Rosal - Moli del Castell

Moonrace 2014

Resistencia de Santa Eulalia 2014

Campeonato de España DHI 2014

KV Cereisaleu ELVERTICAL

Campionat Resistència Btt Valles 12 Hores Suspesa

I Open Formigal Esqui Club - Sallent de Gállego

III KM Vertical al Mosquiteru

Manbike 3 h. Resistència 2014

24 Hores Lliça 2014

I Enduro Xtrem Gavin

Cursa La Marrana 2014

III Hores de Resistencia de Lliçà d'Amunt

X Duatlo de Bellmunt

DH Almonacid de Zorita 2014

Vallès Drac Race Trail

Vallès Drac Race Btt

Resistència de Bigues i Riells 2014

2a Nirvana Xtreme

Resistencia de St Antoni de Vilam. 2014

Resistència de Corró d'Amunt 2014

9a Cursa Popular de Btt

V Cursa de Na'Dalt a Bellmunt

XI CURSA FAMILIAR 2015

C. E. Audi U16-4º Premi Gran Pallars

C.E. de Cronoescalada y Sprint

Copa de España Audi U14 - La Molina

Trofeu Borrufa 2015

17e Memorial Montse Corominas

Copa Esp de Cronoescalada y Sprint

Copa de España Audi U14 - Espot

Open Vall Fosca Millet 2015

24e Trofeu Ciutat de Terrassa 2015

62 Encuentro Internacional de Periodistas

Campionats de Catalunya U14-U16

Camp. de España Esqui Nordico 2015

C.E. por Equipos 2015

II Duatló Accessible d'Hivern

CE Absolutos 2015

Campionats de Catalunya Absoluts 2015

DH Morata de Tajuña 2015

VII cronoescalada en Btt a Puigventos

Kv Fuente Dé 2015

Camp Esp DHI 2015

Androminiac 2015

3r Downhill Urbano Nocturno - Laundos

IV KV al Mosquiteru 2015

IIa Cronodiposit 2015

KV Canfranc 2015

10a Cursa Popular de Btt

Era Pujada 2016 - Cronoescalada y Sprint

VI Cursa de Na`Dalt a Bellmunt

VI Copa Pyrineus - VI Coupe Pyrineus

X Salomon Race CEAC

XIII Cursa Familiar Masella

Cursa Infantil Xtot 2016

X Trofeo Sol Y Nieve

11e G.P. Cerdanya 2016

Copa España Audi U16/14

Trofeo Villa de Benasque 2016

23e Cargol de Neu

Montse Corominas 2016

Festa dels Traginers 2016

FIS World Cup Telemark 2016

20e Picarol de Neu

Causiat Extreme 2016

Trofeo Villa de Sallent 2016

Copa de España Audi 2a Fase Sierra Nevada

XXV Trofeu Ciutat de Terrassa

C.C. Absoluts Esqui Alpi 2016

Campionats de Catalunya U14-U16 2016

Campeonatos de España U14-U16 2016

III Duatló accessible d'hivern

Campeonatos de España Absolutos 2016

Campeonatos de Madrid 2016 - Trofeo VEM

Carrera Vertical Trail Rae-CV-TR

VIII Cronoescalada BTT a Puigventos

1ª SKY RACE PEDRAFORCA 360º

XV Cross Alpino del Telegrafo

7º Km Vertical Fuentede

VII Vertical Cabanera

7 Vertical Cabanera Junior

1 Baixada de l'Escala Blanca

Androminiac 2016

6a Pujada ciclista Guardiola-coll de Subirana

Subida a La Tesla 2016

MANBIKE 2016

KV SITJA DEL LLOP 2016

publicitat

a la xarxa