CALENDARIO EVENTOS

3 Hores en Vespino de Guardiola 2008

14e Rossignol blanc 2009

DH de Sant Andreu de la Barca 2009

DH de Vilajuiga 2009

Open de España Massi 2009 - Vall d'Uixó

DH de Maçanet de Cabrenys 2009

DH de Vacarisses 2009

Open de España Massi 2009 - Tartareu

Cervia de les Garrigues 2009

Campionat de Catalunya DH 2009

Open Bike Grandvalira 2009

Camp España DHI 2009

DH de Sant Feliu de Codines 2009

O'Marisquiño 2009

3 Hores en Vespino de Guardiola 2009

24 Hores de LLiça 2009

Open de España Massi 2009 - Vallnord

Copa Catalana DH 2009

DH de Fonteta 2009

Open de España Massi 2009 - Galdakao

Open de España DHI Massi 2009

DH Urbà d'Escaldes 2009

DH Urba de Pauls

Lleida Down Town 2009

Copa Urban 2009

Mandarina Down Town 2009

Cabra del Camp 2009

Cervia de les Garrigues 2010

Camp España DHI 2010

3 Hores en Vespino de Cal Rosal 2010

3 Hores en Vespino de Guardiola 2010

24 Hores de LLiça 2010

3 Hores en Vespino de Fonollet 2010

1a Duatlo del Bandoler

Lleida Down Town 2010

Cabra del Camp 2010

Picarol 2011

Amics de Montgarri 2011

Cargol de Neu 2011

Chichutauler 2011

3 Hores de Resistència de Baga 2011

3 Hores en Vespino de Cal Rosal 2011

Camp de España DHI 2011

3 Hores en Vespino de Guardiola 2011

24 Hores de LLiça 2011

1a Duatlo Accessible

3 Hores en Vespino de Fonollet 2011

2a Duatlo del Bandoler

Lleida Down Town 2011

Everest Trail Race 2011

XV Cronopas 2011

Cabra del Camp 2011

Vertical Esqui Pallars

Setmana Catalana de la Neu 2012

Selecció Repte Gaes - Bikeattack

Open Vall de Boi

Campeonato de Euskadi y Navarra - Copa de España de Esqui Nórdico 2012

Campeonato de Aragon de Esqui Nordico - Copa de España de Esqui Nordico

XXI Trofeu Ciutat de Terrassa 2012

A Q Cup Infantiles II-Baqueira 2012

A QCup InfantilesI-Espot 2012

XVI Picarol de Neu 2012

A Q Cup InfantilesII-La Molina 2012

Andalucia Bike Race 2012

2A Cursa dels Gitanos

XIX GRAN PREMIO ROCK SHOX

V Campeonato Ski C.E.

XXXVII Travesia Andres de Regil

Puntos Copa Esp Fedme 2012

WC Telemark Espot Esqui

19e Cargol de Neu - Masella

Duatló Llinars Ginebró

Campeonatos de España de Esqui Nordico - Baqueira

A Q Cup InfantilesI-Candanchu 2012

III Descenso La Loma de Titaguas

Campionats de Catalunya de Velocitat 2012

Camp Esp Absolutos Esquí Alpino 2012

Cursa de Forfaits de Temporada - Masella

Campeonatos de España Infantiles 2012

Cl. Infantiles I y II A Q Cup España 2012

DH Challenge - Cervia de les Garrigues

Motocros Can Taule

3 Hores en Vespino de Bagà 2012

XXXV Volta als Ports d'Andorra

6 Hores de Montornes

Camp. de España DHI 2012

Resistencia Torrelles de Llobregat 2012

3 Hores en Vespino de Cal Rosal 2012

Crono Festa Major Bràfim 2012

Motocros - Cubelles

II Pujada Ciclista Guardiola de Berguedà

3 Hores en Vespino de Guardiola 2012

Resistencia Calldetenes 2012

24 Hores de LLiça 2012

Toletvm Urban DH

DH Vallnord 2012

Motocros - Martorelles

Duatlo de Bellmunt 2012

Resistencia de Riuprimer 2012

Vallgor-Rally 2012

Motocros - Montornes

2a Duatlo Accessible

Cursa La Marrana

Lleida Down Town 2012

3 Hores en Vespino de Casserres 2012

Marxa Btt Territori Puigcerdà

3 Hores ciclomotors Martorelles

3a Duatló del Bandoler

Resistència de Canyamars 2012

Resistència dels Cingles 2012

DH Llinars 2012

Copa Catalana DH 2012

Everest Trail Race 2012

X Duatló de Puig Reig

XXXIII Marxa RUPIT-TARADELL – 2012

3 Hores ciclomotors Martorelles

III Urban Down Mandarina

XVI Cronopas2013

4 Hores de resistència en ciclomotor de Can Taulé

Pedalada de Cabra del Camp 2012

III Cursa de Na'dalt a Bellmunt

4a Setmana Catalana de la Neu

VII Crononiu

Cursa Familiar Masella'13

2a Marxa Popular Nocturna d'Esqui de Muntanya de Cap d'any

Audi Quattro Cup Inf II -5e T. La Molina

12a Puigcerda-Fons

Audi Quattro Cup Inf I -3r G.P. Pallars

Camp Esp Ind Esqui de Mont. 2013

G.P.Internacional Barcelona-Pirineu

3r Gran Premi Pallars

Festa dels Traginers - Balsareny

Audi Quattro Cup Inf II - Sierra Nevada

22 Trofeu Ciutat de Terrassa

Punts lliga Catalana Inf I i II 2013

Audi Quattro Cup Inf I - Baqueira

XVII Picarol de Neu

2013 IPC Alpine Skiing World Championships

Puntos Audi Quattro Cup Inf I y II 2013

Open Vallfosca Millet 2013

VI Campeonato Ski CE

European Cup Soldeu 2013

3a Cursa dels Gitanos

European Cup La Molina 2013

XX DH St Andreu de la Barca 2013

I Camp Esp de Raquetas de Nieve

World Telemark Championships 2013

20e Cargol de Neu 2013

C.E. Inf.- Fase Final Copa España Inf.

Puntos Copa de Esp Fedme 2013

Canicross Cerdanya

Trofeo Villa de Sallent 2013

Cam. Esp. Abs Esqui Alpino 2013

DH Porto de Mos - Taça de Portugal 2013

3 Hores en Vespino de Baga 2013

5a CARA AMÓN

XX Enduro AMVT

Doce24. Moralzarzal

Enduret de Les Gunyoles

Endurada de Les Gunyoles

MANGUALDE URBAN RACE

24a Cronoescalada de Cal Rosal

36a Multisegur:Volta Als Ports d'Andorra 2013

Ir DH Urbano Vilafames

Resistència en Btt Sta Eulàlia. Ed. 2013

Campeonatos de España DHI 2013

Moonrace2013

XX Cursa de Festa Major de Torello

Androminíac 2013

1ª Grande Prova de Downhill Urbano de Laúndos

III Pujada Ciclista Guardiola de Bergueda

5ª Grande Descida de Carros Artesanais de Laúndos

3 Hores en Vespino de Guardiola 2013

24 Hores de Lliçá 2013

Resistència en Btt Lliçà

IIIa Duatlo Accessible Fundacio Nani Roma

Endurada MAC Reus

IV Despertaferro de Bàscara

15es 2 Hores de Resistència d'Enduro

IX Duatló de Bellmunt

Resistencia en Btt Bigues

Cursa La Marrana 2013

II Enduret de Nens

III Endurada del Segre

Resistència en Btt Corró d'Amunt

1a Endurada del francoli

Everest Trail Race 2013

Nirvana Xtreme 2013

I Endurada Cop de Gas

Enduro Igualada-Odena

4rt Endu-Roc Burn 2013

XVII Cronoescalada Nocturna D’esquí De Muntanya Del Pas De La Casa

IV Mandarina Urban Down

8a Pedala Per la Marato de TV3

IV Cursa de Na'Dalt 2013

5a Setmana Catalana de la Neu

5a Setmana Catalana de la Neu

Audi Quattro Cup U16 -6e T. La Molina

VIII Trofeo Sol y Nieve

10e Campionat Familiar Masella'14

Audi Quattro Cup U14 Candanchú

Trofeo Villa de Sallent 2014

4 Vertical Ski Pallars

Campionats d'Europa d'Esqui de Muntanya

Audi Quattro Cup U16 - 3r G. P. Pallars

18e Picarol de Neu

Audi quattro Cup U14 - Baqueira

1r Eslalom Nocturn U12 Canmc

Festa dels Traginers 2014

II Campeonato de España de Raquetas de Nieve 2014

Campionats de Catalunya U16

23 Trofeu Ciutat de Terrassa - Campionat de Catalunya U14

XXI DH de St Andreu de la Barca 2014

XXXII Travesia Club Montaña Pirineos

Puntos Copa Esp Fedme2014

21 cargol de neu

I Trofeo Alevin Tecalp

Campeonatos de España Absolutos Esqui Alpino 2014

6a Duatló Llinars Ginebró

Campeonatos Abs - Inf Esqui Nórdico

Campeonatos de España SBX

Campeonatos de España de Veteranos 2014

Tamarro Race

Campeonatos de España U14 - U16

Puntos Audi Quattro Cup 2014

Enduro Moralzarzal 2014

XV Pocatraça - Memorial Esteve Soler

III Km Vertical a Oturia

Mitja Marato Els Tramonts

Trans-Olianenca 2014

Trans-Olianenca 2014

Campeonato de Aragon de Descenso - Biescas DH

Cofidis Biker Cup

III KMV Castro Valnera

VI Cronoescalada en Btt a Puigventos

3 Hores de Resistencia en Vespino de Baga

V KM Vertical Fuente De

Doce24 Moralzarzal 2014

I Barcelona Challenge Esquí en Línia

25a Cronoescalada Cal Rosal - Moli del Castell

Moonrace 2014

Resistencia de Santa Eulalia 2014

Campeonato de España DHI 2014

Androminiac 2014

KV Cereisaleu ELVERTICAL

Campionat Resistència btt Valles 12 Hores

I Open Formigal Esqui Club - Sallent de Gállego

III KM Vertical al Mosquiteru

24 Hores Lliça 2014

Cursa La Marrana 2014

I Enduro Xtrem Gavin

III Hores de Resistencia de Lliçà d'Amunt

Vallès Drac Race Trail

Vallès Drac Race Btt

Everest Trail Race 2014

publicitat

a la xarxa