Logo Toni Monterde

Sports Timing

Ranking

"Classificacio Germans"

Dor. Cognoms i nom Any Categoria Clt Temps
1 - CORTES Temps total: 34.27
213 CORTES Sergi 1999 FILL 3 16.86 Diploma
232 CORTES Xavi 1999 FILL 7 17.41 Diploma
2 - SOLER PERRAMON Temps total: 34.65
67 SOLER PERRAMON Arnau 1994 FILL 1 16.71 Diploma
68 SOLER PERRAMON Roger 1997 FILL 9 17.94 Diploma
3 - BLANCH PLANA Temps total: 36.28
29 BLANCH Jordi 1998 FILL 5 17.12 Diploma
27 BLANCH PLANA Nuria 2000 FILL 35 19.16 Diploma
4 - Gibert Montaña Temps total: 36.68
181 GIBERT MONTAÑA Oriol 1997 FILL 4 17.11 Diploma
182 GIBERT MONTAÑA Berta 1998 FILL 47 19.57 Diploma
5 - MASSAGUE SERRA Temps total: 37.13
288 MASSAGUE SERRA Laia 1999 FILL 20 18.48 Diploma
238 MASSAGUE SERRA Erola 1997 FILL 24 18.65 Diploma
6 - ROSELLO Temps total: 38.02
145 ROSELLO Marina 2002 FILL 23 18.62 Diploma
253 ROSELLO MOMNE Joan Amat 2006 FILL 41 19.40 Diploma
7 - SISNIEGA PEÑA Temps total: 38.25
86 SISNIEGA PEÑA Gonzalo 2001 FILL 19 18.45 Diploma
81 SISNIEGA PEÑA Elsa 2004 FILL 52 19.80 Diploma
8 - TARRAGO Temps total: 39.45
256 TARRAGO Marti 2003 FILL 46 19.56 Diploma
21 TARRAGO Georgina 2004 FILL 54 19.89 Diploma
9 - VERDU OLIVA Temps total: 39.80
109 VERDU OLIVA Pol 2001 FILL 32 18.97 Diploma
106 VERDU OLIVA Santi 2003 FILL 73 20.83 Diploma
10 - FURRIOL TORRELL Temps total: 39.97
107 FURRIOL TORRELL Lluis 2001 FILL 36 19.17 Diploma
104 FURRIOL TORRELL Oriol 2003 FILL 72 20.80 Diploma
11 - Tuduri royo Temps total: 40.01
230 TUDURI ROYO Eril 1999 FILL 27 18.81 Diploma
239 TUDURI ROYO Lena 2003 FILL 78 21.20 Diploma
12 - Arau de la Quadra-Salcedo Temps total: 40.04
153 ARAU DE LA QUADRA-SALCEDO Martin 1998 FILL 10 17.95 Diploma
154 ARAU DE LA QUADRA-SALCEDO Bruno 2003 FILL 90 22.09 Diploma
13 - JOVER COLLDEFORS Temps total: 40.47
264 JOVER COLLDEFORS Gina 2000 FILL 62 20.21 Diploma
265 JOVER COLLDEFORS Bruno 2002 FILL 63 20.26 Diploma
14 - RODRIGUEZ MARTINEZ Temps total: 40.79
112 RODRIGUEZ MARTINEZ Enrique 1998 FILL 12 18.01 Diploma
114 RODRIGUEZ MARTINEZ Gonzalo 2001 FILL 100 22.78 Diploma
15 - GUTIERREZ CENDOYA Temps total: 40.86
315 GUTIERREZ CENDOYA Oscar 2001 FILL 56 19.93 Diploma
329 GUTIERREZ CENDOYA Carla 2003 FILL 75 20.93 Diploma
16 - GENERO Temps total: 40.94
31 GENERO Pep 2002 FILL 25 18.74 Diploma
32 GENERO Teo 2005 FILL 91 22.20 Diploma
17 - TORRAS PALAU Temps total: 40.98
91 TORRAS PALAU Pau 2000 FILL 44 19.47 Diploma
90 TORRAS PALAU Laia 2002 FILL 81 21.51 Diploma
18 - TOLOSA NELLO Temps total: 41.02
262 TOLOSA NELLO Adria 2001 FILL 58 20.04 Diploma
269 TOLOSA NELLO Pol 2001 FILL 76 20.98 Diploma
19 - MARTINEZ SERRA Temps total: 42.02
55 MARTINEZ SERRA Cristina 2002 FILL 20 18.48 Diploma
54 MARTINEZ SERRA Mariona 2002 FILL 110 23.54 Diploma
20 - ARGEMI Temps total: 42.26
310 ARGEMI Hector 1998 FILL 57 20.00 Diploma
293 ARGEMI Anna 2001 FILL 92 22.26 Diploma
21 - TERRADES PARADELL Temps total: 42.66
179 TERRADES PARADELL Patxi 2000 FILL 14 18.26 Diploma
170 TERRADES PARADELL Queralt 2004 FILL 126 24.40 Diploma
22 - SARASQUETE LLORET Temps total: 42.72
199 SARASQUETE LLORET Rodrigo FILL 71 20.79 Diploma
190 SARASQUETE LLORET Paula FILL 89 21.93 Diploma
23 - Amatller Mirabete Temps total: 43.25
162 AMATLLER MIRABETE Maria 2000 FILL 37 19.21 Diploma
161 AMATLLER MIRABETE Oriol 2003 FILL 121 24.04 Diploma
24 - SURROCA SITJAS Temps total: 46.06
13 SURROCA SITJAS Laia 2002 FILL 67 20.41 Diploma
19 SURROCA SITJAS Alba 2006 FILL 142 25.65 Diploma
25 - Fontanella Batalla Temps total: 46.24
194 FONTANELLA BATALLA Oriol 2002 FILL 74 20.88 Diploma
195 FONTANELLA BATALLA Jan 2006 FILL 136 25.36 Diploma
26 - BALLARIN VARAS Temps total: 48.19
70 BALLARIN VARAS Miquel 2001 FILL 112 23.61 Diploma
77 BALLARIN VARAS Paula 2004 FILL 129 24.58 Diploma
27 - AUBERT SERRACANTA Temps total: 48.40
2 AUBERT Aleix 2005 FILL 39 19.28 Diploma
3 AUBERT Julia 2006 FILL 159 29.12 Diploma
28 - Almirall Perez Temps total: 49.01
157 ALMIRALL PEREZ Miquel 2003 FILL 77 21.05 Diploma
158 ALMIRALL PEREZ Pablo 2005 FILL 155 27.96 Diploma
29 - VILAMITJANA Temps total: 49.19
5 VILAMITJANA Adriana 2004 FILL 108 23.25 Diploma
7 VILAMITJANA Arnau 2007 FILL 149 25.94 Diploma
30 - Grau Caneda Temps total: 51.06
175 GRAU CANEDA Victor 2001 FILL 123 24.14 Diploma
221 GRAU CANEDA Sofia Zarina 2008 FILL 152 26.92 Diploma
31 - Grau Ibañez Temps total: 51.55
241 GRAU IBAÑEZ Oscar 2004 FILL 82 21.53 Diploma
240 GRAU IBAÑEZ Hector 2006 FILL 160 30.02 Diploma
32 - GALLEMI Temps total: 54.34
36 GALLEMI Marta 1999 FILL 65 20.34 Diploma
38 GALLEMI Anna 2007 FILL 168 34.00 Diploma
33 - MATA GALVEZ Temps total: 56.74
261 MATA GALVEZ Albert 2001 FILL 145 25.86 Diploma
259 MATA GALVEZ Gisela 2004 FILL 163 30.88 Diploma
34 - SITJAS GARRIGA Temps total: 1:02.07
200 SITJAS Toni 2005 FILL 135 25.35 Diploma
215 SITJAS Julia 2008 FILL 169 36.72 Diploma
35 - Masschaele Rosell Temps total: 1:17.14
246 MASSCHAELE ROSELL Alba 2008 FILL 166 33.67 Diploma
245 MASSCHAELE ROSELL Bieke 2008 FILL 174 43.47 Diploma
36 - ARNAU ALCAZAR Temps total: 1:22.95
250 ARNAU ALCAZAR Joan 2009 FILL 171 40.11 Diploma
251 ARNAU ALCAZAR Georgina 2007 FILL 173 42.84 Diploma
37 - ESTADELLA CANO Temps total: 1:25.32
66 ESTADELLA CANO Robert 2006 FILL 164 31.64 Diploma
65 ESTADELLA CANO Mireia 2008 FILL 177 53.68 Diploma
38 - ABRIL SOLÉ Temps total: 3:41.78
151 ABRIL SOLÉ Alejandra 2003 FILL 144 25.74 Diploma
150 ABRIL SOLÉ Fernando 2008 FILL 180 3:16.04 Diploma