Logo Toni Monterde

Sports Timing

Ranking

Marxa BTT Territori Puigcerdà - La Cerdanya

Clt Dor. Cognoms i nom Sexe Marxa Club Temps Diferència
1 155 BAQUE Florent Home Curta 1h59:17.31 Diploma
2 132 ROVIRA MAS Albert Home Curta 2h05:26.20 6:08.89 Diploma
3 151 MASDEU BORT Cristian Home Curta La Molina Club D'esports 2h09:31.74 10:14.43 Diploma
4 159 BLANC Antoine Home Curta Font Romeu Ciclisme 2h10:57.99 11:40.68 Diploma
5 160 BLANC Frederic Home Curta Font Romeu Ciclisme 2h10:59.07 11:41.76 Diploma
6 183 SERRACLARA CAROL Mateu Home Curta Baix Ter 2h13:05.56 13:48.25 Diploma
7 176 BARCONS LLORACH Sergi Home Curta 2h20:10.26 20:52.95 Diploma
8 125 MARCOS PALLARES Daniel Home Curta 2h23:34.31 24:17.00 Diploma
9 165 PARRILLA RODRIGUEZ Alvaro Home Curta 2h23:43.34 24:26.03 Diploma
10 129 LLOMBART PADROS Celso Home Curta Ultim Intent 2h24:03.08 24:45.77 Diploma
11 127 CRISTÒFOL NOGUERA Franscisco Home Curta 2h24:10.79 24:53.48 Diploma
12 134 YGLESIAS CHAVEZ Bernardo Home Curta 2h24:29.21 25:11.90 Diploma
13 152 GIMENEZ MARGINET Marc Home Curta 2h26:03.04 26:45.73 Diploma
14 137 OLIVA ALCALDE Marceli Home Curta 2h31:23.75 32:06.44 Diploma
15 141 CASTELLÓ MARTÍ Alex Home Curta Els Prats De Llous 2h32:49.73 33:32.42 Diploma
16 26 RUIZ CAÑELLAS Jordi Home Llarga Difofrint 2h41:09.19 41:51.88 Diploma
17 85 GINESTÀ VAZQUEZ Edu Home Llarga 2h41:24.81 42:07.50 Diploma
18 8 CAPDEVILA VIZCAINO Guillem Home Llarga 2h41:32.64 42:15.33 Diploma
19 130 DURAN Antonio Home Curta Ultim Intent 2h42:45.11 43:27.80 Diploma
20 32 MOYA ARJANT Josep Anton Home Llarga C.C Farners 2h43:05.45 43:48.14 Diploma
21 102 OLLE MORENO Eduard Home Curta 2h43:19.39 44:02.08 Diploma
22 74 ARAÑÓ Marc Home Llarga 2h43:36.61 44:19.30 Diploma
23 133 SANCHEZ ROMERA Vicenç Home Curta Poliesportiu Puigcerda 2h44:08.79 44:51.48 Diploma
24 128 CRISTOFOL CATALA Albert Home Curta 2h44:46.83 45:29.52 Diploma
25 135 TARRATS ROSELL Jordi Home Curta Baix Ter C.C. 2h44:57.38 45:40.07 Diploma
26 101 GONZALEZ MANEJA David Home Curta 2h45:26.45 46:09.14 Diploma
27 20 CAMPÀ MARTELL Joan Home Llarga 2h45:56.47 46:39.16 Diploma
28 21 FURNE RIERA Pere Home Llarga 2h46:57.26 47:39.95 Diploma
29 35 PUERTA BARRANCO Francisco Javier Home Llarga Tupedala 2h47:04.39 47:47.08 Diploma
30 157 ENCINAS ORTEGA Raul Home Llarga 2h47:09.41 47:52.10 Diploma
31 65 GISPERT LABARTA Eloi Home Llarga Triatlo Puigcerda 2h47:23.39 48:06.08 Diploma
32 41 MARTINEZ BARRERO Emilio Home Llarga Fornells De La Selva, Club 2h47:32.74 48:15.43 Diploma
33 174 RIBOT FILA Jaume Home Curta 2h48:02.99 48:45.68 Diploma
34 149 PASCUAL SEGARRA Pol Home Curta Lmce 2h49:00.31 49:43.00 Diploma
35 62 GUERRERO LAMAS Rafa Home Llarga Guindillas Bikers 2h49:39.15 50:21.84 Diploma
36 145 CLOSA Oriol Home Curta 2h50:05.52 50:48.21 Diploma
37 86 ESTEBAN FELIU Joe Home Llarga C.C.Montornès 2h50:19.27 51:01.96 Diploma
38 13 CASTELLTORT SALES Sergi Home Llarga Probike 2h50:32.69 51:15.38 Diploma
39 175 BEASCOECHEA ESTRAGUES Marc Home Curta 2h51:04.27 51:46.96 Diploma
40 16 MARTINEZ BARRERO Sergi Home Llarga Fornells De La Selva 2h51:54.30 52:36.99 Diploma
41 148 PEDRET LABORDA Àlex Home Curta Lmce 2h52:50.73 53:33.42 Diploma
42 154 FABRA ROBERT Joan Home Curta Puigcerda, Club Polisportiu 2h52:55.07 53:37.76 Diploma
43 161 BOU CORONÉ Joan Carles Home Curta Open Natura 2h52:57.21 53:39.90 Diploma
44 164 UDAETA CLIMENT Antonio Home Llarga 2h52:59.21 53:41.90 Diploma
45 179 AURELL BALLESTEROS Ramon Home Curta 2h53:18.01 54:00.70 Diploma
46 91 SERRA LOPEZ Esteve Home Llarga Mónbike Mataró 2h53:39.16 54:21.85 Diploma
47 167 IZQUIERDO CUSPINERA Jordi Home Curta 2h53:49.34 54:32.03 Diploma
48 49 GUERRERO TORRA Guillem Home Llarga 2h53:52.91 54:35.60 Diploma
49 166 DE MIGUEL RODÉS Peri Home Curta 2h53:57.80 54:40.49 Diploma
50 143 JOSENDE Florent Home Curta 2h54:53.64 55:36.33 Diploma
51 39 SEGOVIA Antonio Home Llarga 2h55:54.42 56:37.11 Diploma
52 15 CASTELLS FERRER Xavier Home Llarga Privalia 2h55:57.79 56:40.48 Diploma
53 158 BARNILS BOSCH Marti Home Curta 2h56:06.88 56:49.57 Diploma
54 3 VILAJOANA MAS Oriol Home Llarga Esquenapelats-Las Dunas 2h56:54.27 57:36.96 Diploma
55 5 FERNANDEZ TORRES Cristian Home Llarga Esquenapelats Les Dunes 2h57:30.91 58:13.60 Diploma
56 168 CATALAN CASAS Enric Home Curta 2h57:34.32 58:17.01 Diploma
57 10 BLANICH Jordi Home Llarga Club Poliesportiu Puigcerda 2h58:34.38 59:17.07 Diploma
58 52 SERRANO GARCIA Jordi Home Llarga Mon Bike&run 2h58:56.92 59:39.61 Diploma
59 136 MUÑOZ GALLARDO Sergi Home Curta Probike 2h59:01.70 59:44.39 Diploma
60 126 SALA EGUARAS Jan Home Curta La Molina Club D'esports 3h00:33.05 1h01:15.74 Diploma
61 146 DIAZ GUZMAN Sergio Home Curta Outlet Movil.Es 3h01:05.71 1h01:48.40 Diploma
62 150 MENJIBAR FRADES Joan Home Curta Outlet Movil.Es 3h01:06.14 1h01:48.83 Diploma
63 171 COSTA JUANMIQUEL Josep Maria Home Curta Impuls Medes Bike 3h01:11.23 1h01:53.92 Diploma
64 169 COSTA RIBAS Mariona Dona Curta Nicky's 3h01:11.66 1h01:54.35 Diploma
65 147 MENJIBAR FRADES Daniel Home Curta Outlet Movil.Es 3h01:56.09 1h02:38.78 Diploma
66 142 SEGOVIA Pepe Home Curta 3h04:38.42 1h05:21.11 Diploma
67 180 RIU Maryse Dona Curta Poliesportiu 3h05:17.20 1h05:59.89 Diploma
68 181 TÀPIAS ANTON Montserrat Dona Curta Penya Ciclista Altafulla 3h05:42.40 1h06:25.09 Diploma
69 90 VILA GONZALEZ Lluis Home Llarga Trinxacadenes 3h05:51.16 1h06:33.85 Diploma
70 42 ROCA MASMITJÀ Xavi Home Llarga Cc Serinyà Càrniques Juià 3h05:52.16 1h06:34.85 Diploma
71 43 NICOLAS VALERO Joan Home Llarga Cc Serinyà Càrniques Juià 3h05:54.35 1h06:37.04 Diploma
72 9 SERRA ENRIQUEZ Jordi Home Llarga Gran-Uec 3h07:56.55 1h08:39.24 Diploma
73 71 SERRANO CONTRERAS Josep Maria Home Llarga Agrupació Ciclista Andorrana 3h08:31.79 1h09:14.48 Diploma
74 56 FONT PEREZ Josep Home Llarga 3h09:11.29 1h09:53.98 Diploma
75 131 GARCIA LEAL Cesar Home Curta 3h09:25.94 1h10:08.63 Diploma
76 162 MARTINEZ MAESTRE Toni Home Curta Btt Fuuaaa 3h11:03.41 1h11:46.10 Diploma
77 163 FORÉS CALDUCH Dídac Home Curta Btt Fuuaaa 3h11:03.47 1h11:46.16 Diploma
78 4 PAGES PALAU Xavier Home Llarga Esquenapelats Les Dunas 3h11:08.77 1h11:51.46 Diploma
79 34 GONZALEZ ROMERO Joan Home Llarga 3h11:47.55 1h12:30.24 Diploma
80 51 CARBONELL VENTURA Josep Home Llarga 3h12:10.25 1h12:52.94 Diploma
81 66 ESCABIA LLOMBART Ferran Home Llarga Uec-M 3h12:54.06 1h13:36.75 Diploma
82 29 QUINTANA PEINADO Isidoro Home Llarga 3h13:02.33 1h13:45.02 Diploma
83 138 BOSOM Alfred Home Curta Ultim Intent 3h14:27.01 1h15:09.70 Diploma
84 27 LOPEZ HERRERA Sergi Home Llarga 3h15:04.16 1h15:46.85 Diploma
85 77 MARTINEZ PEÑA Tomas Home Llarga Tupedala 3h15:39.07 1h16:21.76 Diploma
86 156 BAQUE Olivier Home Curta 3h16:11.42 1h16:54.11 Diploma
87 31 VILOSA KOMPF David Home Llarga Club Ciclista Daró 3h19:00.30 1h19:42.99 Diploma
88 69 LOPEZ CARRERA Diego Home Llarga 3h21:11.42 1h21:54.11 Diploma
89 103 thomas vincent Home Curta CALVISSON VTT 3h23:01.25 1h23:43.94 Diploma
90 70 ROMERO SANCHEZ Jesus Home Llarga 3h24:49.53 1h25:32.22 Diploma
91 144 BACHELIER Claude Home Curta 3h24:50.86 1h25:33.55 Diploma
92 153 ORRIOLS COLLGROS Oscar Home Curta 3h24:53.71 1h25:36.40 Diploma
93 184 VÁZQUEZ ROCA David Home Curta 3h25:06.97 1h25:49.66 Diploma
94 58 ARES GOENAGA Ruben Home Llarga 3h26:53.14 1h27:35.83 Diploma
95 40 RAMIÓ BACH Pau Home Llarga 3h27:00.16 1h27:42.85 Diploma
96 46 PLANAS CABANT Albert Home Llarga C.P. Puigcerda 3h27:39.81 1h28:22.50 Diploma
97 48 PEREZ CUEVAS Juli Home Llarga Equipo Fuaaaaaa 3h28:37.95 1h29:20.64 Diploma
98 182 PUJOL I GAY Joan Home Curta 3h29:37.71 1h30:20.40 Diploma
99 6 SARRIA SERRET Albert Home Llarga 3h30:36.83 1h31:19.52 Diploma
100 11 SEGRESTAN Valentine Dona Llarga Calvisson Vtt 3h31:13.53 1h31:56.22 Diploma
101 55 BAQUÉS Arnau Home Llarga U.E.S 3h32:12.18 1h32:54.87 Diploma
102 78 RUBIO ROSES Sergi Home Llarga Ruquerols 3h32:17.44 1h33:00.13 Diploma
103 54 CORBERA ROMAGUERA Oriol Home Llarga 3h33:44.05 1h34:26.74 Diploma
104 38 FENOY MENDEZ Ignacio Home Llarga 3h36:20.93 1h37:03.62 Diploma
105 140 PALAU LESSA Francesc Home Curta 3h37:35.02 1h38:17.71 Diploma
106 47 BARROSO MARTIN Xavier Home Llarga 3h37:36.80 1h38:19.49 Diploma
107 170 RIBAS MASÓ Anna Maria Dona Curta Impuls Medes Bike 3h39:22.03 1h40:04.72 Diploma
108 97 GARCIA FERNANDEZ Jonatan Home Llarga Bikebergueda 3h40:59.99 1h41:42.68 Diploma
109 98 MACARRILLA Daniel Home Llarga Bike Bergada 3h41:00.13 1h41:42.82 Diploma
110 57 ARES GOENAGA Diego Home Llarga 3h41:57.99 1h42:40.68 Diploma
111 83 GRAS CASAÑAS David Home Llarga Cc La Bisbal 3h42:49.67 1h43:32.36 Diploma
112 123 PIJOAN I LLENAS Xavier Home Curta Club Ciclista Montgri 3h43:06.60 1h43:49.29 Diploma
113 1 LLENAS SANCHEZ Moises Home Llarga Esquenapelats-Las Dunas 3h43:07.18 1h43:49.87 Diploma
114 2 DIAZ COTES Josep Maria Home Llarga Esquenapelats-Las Dunas 3h43:07.24 1h43:49.93 Diploma
115 23 RAMIREZ CARVAJAL Moises Home Llarga C.C.Anclas 3h43:12.25 1h43:54.94 Diploma
116 139 PALAU MALLOL Francesc Home Curta 3h43:17.96 1h44:00.65 Diploma
117 173 PARRILLA RODRIGUEZ Carlos Home Curta 3h44:35.89 1h45:18.58 Diploma
118 121 CEBRIA RIBAS Natalia Dona Curta Impuls Medes Bike 3h45:14.80 1h45:57.49 Diploma
119 122 PIJOAN I COSTA Pere Home Curta Club Ciclista Montgri 3h45:15.60 1h45:58.29 Diploma
120 124 COLL FARRO Joan Home Curta Impuls Medes Bike 3h45:15.89 1h45:58.58 Diploma
121 172 ALFARO PUJOLES Joel Home Curta 3h46:45.92 1h47:28.61 Diploma
122 87 BERNADO Carles Home Llarga Tupedala 3h47:30.62 1h48:13.31 Diploma
123 84 LLAGOSTERA PUJOL Secundino Home Llarga 3h49:32.44 1h50:15.13 Diploma
124 22 MUNT DURAN Pere Home Llarga 3h51:24.78 1h52:07.47 Diploma
125 88 MOLA PUJOL Josep Home Llarga Cpam Balaguer 3h53:53.27 1h54:35.96 Diploma
126 44 PEREZ MILLAN Guillem Home Llarga 3h56:09.16 1h56:51.85 Diploma
127 61 GONZÁLEZ HERNÁNDEZ Jordi Home Llarga Guidillas Bikers 3h58:39.99 1h59:22.68 Diploma
128 25 PLOT AGUSTI Rafa Home Llarga P.C.Olocau 3h59:07.76 1h59:50.45 Diploma
129 60 DUPONCHEELE Paul Home Llarga 3h59:36.60 2h00:19.29 Diploma
130 7 CUCURELL UBEDA Joan Home Llarga 4h05:29.68 2h06:12.37 Diploma
131 63 GUERRERO LAMAS Javier Home Llarga Guindillas Bikers 4h05:37.30 2h06:19.99 Diploma
132 12 GRAS MURO Enrique Home Llarga Open Natura 4h05:47.58 2h06:30.27 Diploma
133 64 HIDALGO RODRIGUEZ Diego Home Llarga Guindillas Bkers 4h06:41.46 2h07:24.15 Diploma
134 72 PUJOL CARRASCOSA Josep Home Llarga Agrupació Ciclista Andorrana 4h08:39.90 2h09:22.59 Diploma
135 73 MARTIN MARTIN Josep Miquel Home Llarga Aca 4h08:39.92 2h09:22.61 Diploma
136 178 PINTO ALVAREZ Cristian Home Llarga 4h09:23.97 2h10:06.66 Diploma
137 75 VIDAL MARQUÈS Martí Home Llarga El Portal De Les Gavarres 4h09:31.21 2h10:13.90 Diploma
138 59 MARTINEZ DURAN Ruben Home Llarga 4h10:15.41 2h10:58.10 Diploma
139 37 SALLES ORIOL Salvador Home Llarga 4h10:42.85 2h11:25.54 Diploma
140 36 VAZQUEZ COMAS Carles Home Llarga 4h10:53.36 2h11:36.05 Diploma
141 76 SERRADELL PRATS Marti Home Llarga Portaldeles Gavarres 4h11:39.76 2h12:22.45 Diploma
142 53 CORBERA PARE Santi Home Llarga 4h15:26.60 2h16:09.29 Diploma
143 93 PEREZ DURANY Ignasi Home Llarga Oxygen Btt Garraf 4h17:18.23 2h18:00.92 Diploma
144 95 PEREZ ARAUJO Eduard Home Llarga Freebike 4h17:59.36 2h18:42.05 Diploma
145 24 RODRÍGUEZ RUBIO Pere Home Llarga 4h19:48.05 2h20:30.74 Diploma
146 94 PEREZ ARAUJO Daniel Home Llarga Freebike 4h20:09.54 2h20:52.23 Diploma
147 96 SOLER LAFOLLIE Xavier Home Llarga Bikecalaf 4h20:33.06 2h21:15.75 Diploma
148 28 FISAC MARTÍNEZ DE ARÉVALO César Home Llarga 4h31:10.01 2h31:52.70 Diploma
149 30 CASTELLÓ PUCURULL Xavier Home Llarga Els Prats De Llous 4h31:47.09 2h32:29.78 Diploma
150 17 CANADA ZAPATER David Home Llarga 4h32:32.15 2h33:14.84 Diploma
151 50 SARASQUETE REIRIZ Juan Home Llarga 4h34:48.65 2h35:31.34 Diploma
152 33 SOLDEVILA FABREGA Pere Home Llarga 4h36:49.84 2h37:32.53 Diploma
153 67 PERXES VIADER Josep Home Llarga 4h37:45.23 2h38:27.92 Diploma
154 68 BOADA ARAGONÈS Enric Home Llarga 4h38:10.38 2h38:53.07 Diploma
155 89 CAPEL BAILON Francisco Home Llarga 4h46:45.93 2h47:28.62 Diploma
156 177 PINTO ALVAREZ Bruno Home Llarga 4h47:42.34 2h48:25.03 Diploma
157 45 MUÑOZ DE GISPERT Rafael Home Llarga 4h49:07.41 2h49:50.10 Diploma
158 18 CABRERA DEULOFEU Joan Home Llarga C.C. Sant Celoni 4h52:17.08 2h52:59.77 Diploma
159 19 CARCELLER GARCIA Albert Home Llarga 418 Saltamarges Btt Tiana 4h52:17.12 2h52:59.81 Diploma
160 82 GUAL RODRIGUEZ Emili Home Llarga 5h02:03.64 3h02:46.33 Diploma
161 80 CASAMITJANA RANEA Gloria Dona Llarga 5h14:31.34 3h15:14.03 Diploma
162 79 RATERA APARICIO Jordi Home Llarga Club Ciclista Biela 5h14:31.75 3h15:14.44 Diploma
163 14 DOMENECH RUBI Eduard Home Llarga 5h32:33.34 3h33:16.03 Diploma
164 81 LLORENS VILLAGRASA Jordi Home Llarga Club Poliesportiu Puigcerda 5h39:26.47 3h40:09.16 Diploma
Abandons (1)
92 VILA MITJANS JAUME Home Llarga club monbike mataro Diploma