Inscrits Marxa Caei Naut Aran 2020

(164 resultados)
Nom FamiliaCognoms / NomNom / PrénomCategoriaClubNomCognomsorden descendenteNomCognomsorden descendente
PONS CABALLOLONAU12PEC
GONI PRIETOELMERU8CAEI
DESCALZONOAU10CAEI
SABATE VILELLAVICENTU10CAEI
ALVAREZGUILLERMOU10CAEI
BARRACHINAJANU10CAEI
RIU OCANAARESU8CAEI
JAQUET MORAIRISU8CAEI
ECHARTELEYREU8CAEI
RODRIGUEZPOLU8CAEI
NUNEZ PATINOCARLOSU10CAEI
ANTUNEZBIELU8CAEI
MOMBIEDROILARGIU8CAEI
UBEIRA PUENTEBERTAU8CAEI
ESPANA CANALARLETU8CAEI
SIGUENZA BRETANOMARCU8CAEI
ZALLODANELU8CAEI
GONI PRIETOEIANDEU6CAEI
SIGUENZA BRETANODIEGOU10CAEI
RICART LLARGUESALEXU10CAEI
venturapaula solM1
GONZALEZ FUENTESBIELU12CAEI
RICART LLARGUESNACHOU12CAEI
ROSELLO MORELLJOANAU12CAEI
IZQUIERDO AGUINACOCRISTINAU12CAEI
JAQUET MORAROCU12CAEI
MAYORA SANVISENZOILAU12CAEI
BULLON SILVABRUNOU12CAEI
BONILLO CONSULLAURENCU12CAEI
RICART LLARGUESALEXU10CAEI
PUENTE YANKOVIKALBERTU10CAEI
ZOIDOAIDANU10CAEI
SOLEQUIMU10CAEI
DE CASTELLARNAUFIONAU10CAEI
ZALLOJUNEU10CAEI
TORRESMARTINAU10CAEI
ANTUNEZTHEOU10CAEI
MALIKANIKOU10CAEI
CLIMENTLUZU10CAEI
Miranda BotaAristidesM2
Palomo VicenteGerardU20CEFUC
Jofresa BarbanyJoanM2
JULIEPELUHET JULIESKI CLUB AZUN
COLAS SIMALJULIAU10Benasque
FernandoPérez CabreroMundo Nórdico
Grioche Quim NEC
DEL RIO ROCAGINA
Melgosa RiusGal·la Club Esquí Bellver
LANNELANNE PAULSKI CLUB AZUN
LANNELANNE JUSTINESKI CLUB AZUN
LUSINCHILUSINCHI JEANNESKI CLUB AZUN
AzpilgainIratiAlpino Uzture
LANNELANNE ADRIENSKI CLUB AZUN
MIQUEUMIQUEU LOUISSKI CLUB AZUN
FRECHETFRECHET HIPPOLYTESKI CLUB AZUN
PELUHETPELUHET JULIESKI CLUB AZUN
SIMONTIRAT SIMONSKI CLUB AZUN
CuadradoIratiIrrintzi
Martin HernandezLanderIrrintzi
COLAS SIMALBERTAU16Benasque
Irurieta EchevesteJurgiUrdaburu mendizale elkartea
Rodriguez CasalJose ManuelM2Aran Nòrdic E.C.
Jaquet SoleJose Manuel
Llardén BoschJosepM2ARAN NÒRDIC E.C.
Vicente BaróJanU14CEFUC
Bares VilaRotlanU16CAEI
SUAREZ SANNOUPaolaU10CAEI
SOLE VIDALQuimU10CAEI
SOLE SOCASAUToniM1CAEI
Barnola GaschIvanClub Esquí Bellver
THOMASPEREIRO DASNEC - NATURLANDIA
LloveraCarlos
PAGÈS DE AMORINAurem NEC - Nòrdic Esquí Club La Rabassa - Naturlandia
MELSIO ARAJOLFELIUNEC
MELSIO PALLEROLABERNAT NEC
MELSIO PALLEROLAPEPNEC
BADIA YÁÑEZJudithNEC NATURLANDIA
Arakama GutierrezLaia LinAlpino Uzturre
Ferrando LorenzoOnaNec La Rabassa
Espinet RogerCAEI
FIGUERUELO UBEIRARAMONU12CAEI
LUQUE BARRERAQUIMU12CAEI
HUGAS PENALVERJAUME-LEEU12CAEI
Añarbe SigüenzaPeioU14MONTAÑA GASTEIZ
Palau Vidal LlucU8CAEI
Puig ValenzuelaJoanaU12Club Esquí Bellver
Puig ValenzuelaJofreU12Club Esquí Bellver
Vilà RosetQuimU14Club Esqui Bellver
Juaristi EtxabeAlaiaU16Alpino Uzturre
Gasch ToldràMartíU14Club Esquí Bellver
MartinaSelles gaschU14Club esqui bellver
Amantegi LarreaNaroaU16Alpino Uzturre
MTZ DE EGIDUA ELKOROBARRUTIAUNAIM1CLUB MONTAÑA GASTEIZ
López Sagalés XavierU16Bellver
Bertran BareaOtU14CEFUC-UEU
GARCIAERIKU12Benasque
GARCIA FARREOSCARU10Benasque
MORA BESCOSPAULAU10Benasque
MORA GARCIAJORGEU16Benasque
MELLEN AUBERTALBAU8Benasque
Palau Vidal Jan U8CAEI
Echeverria AlcortaPatricioM2
PEUS CARBONELLTONU12CAEI
TORRENTS SALESARSENU18CENA
Le Roy RiartTomasU8Caei
Núñez Patiño PatriciaU8CAEI
Prodoprigora MingoranceLlucU18NEC
Ruiz GiraltNuriaU14CENA
Mora ViudezGerardU14Nec naturlandia
Bolaños ParejaÀlexU16CENA
GamisansQueraltU18CENA
FarreChloeU6CAEI
Plazas IriberriOlaiaU18Alpino Uzturre Elkartea
Calzado BarésTelmoU6CAEI
Postigo TroyArnauU12NEC NATURLANDIA
Cabrera VidalMateoU6caei
Cardona MorenoNilU18CEFUC
De La Hera RieloEvaU16Club Esquí Bellver
Gabarró SarriGuimU14Club esquí Bellver
Gabarró SarriTonU10Club esquí Bellver
PEREIRO DASALEXANDRAU16NEC - NATURLANDIA
MENA SILVESTREPAULAU16Benasque
CARRERA LAFONELOYU14Benasque
GRACIA GUILLENSIREAU16Benasque
SIRVENT GUINEACATALINAU14CAEI
FILELLA PERUGAPAULAU16CAEI
RODRIGUEZ BALLVERORIOLU14CAEI
MORENOPABLOU14CAEI
SANTOSCLARAU14CAEI
RODRIGUEZORIOLU14CAEI
NAVARRO PELAYMARTINAU14CAEI
TORRESALEAXNDRAU14CAEI
RODRIGUEZ MAGANEVAU12CAEI
NAVARRO PONSBERTAU16CAEI
MORALESINGRIDU12CAEI
GUTIERREZ GIMENEZ-BRETONMARTINAU12CAEI
UBEIRA PUENTEMARIAU12CAEI
COSCOLLOLA DOMINGOERIKU12CAEI
HERENCIA PADILLARITAU12CAEI
SABATE VILELLAEUGENIAU12CAEI
BARNADAS BARGALLOQUERALTU12CAEI
GELI PERUGAMARIAU16CAEI
RODRIGUEZMARU16CAEI
GARUZ MASAQUIZARAMON FELIXU8Benasque
MARTIMPENURIM3CAEI
RUBERTE TORRENSXABIERU14Benasque
ECHAZARRAAMAYAM2CAEI
CARBONELLMARISEM2CAEI
ARTEAGA NAVARROBEGONAM2CAEI
PRADERAS TELLOEVAM2CAEI
ORTIZBELENM2CAEI
PALACIN PORTEMARGAM1CAEI
HAWORTHSARAHM2CAEI
Escudero CasajusHugoC.P.Mayencos
RODRIGUEZ BALLVERMARU16CAEI
GUINART MAURIORIOLM6CAEI
BONILLOLEOPOLDOM7CAEI
LAFFONTANFANNYM8CAEI
CARBAJOSASARAM9CAEI
BADIA PALACINCARLASENCAEI
NAVARRO FERREIRAERIKSENCAEI
SANLLEHYZOEU20CAEI
UBEIRA CIERCOUBEIRA ALCORTAJOSE RAMONFAMILIARCAEIBELENCIERCOMARTIUBEIRA CIERCO
COLAS SIMALCOLASLAMBERTFamiliarBenasqueBEGONASIMALCLARACOLAS SIMAL